Artykuł Pierwszy marketer z takim certyfikatem! napisany przez dnia 25 luty 2012. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: MMA, MEC, marketing, certyfikat.

MMA mobile marketing associationPierwszy w Polsce marketer zdobył prestiżowy certyfikat Mobile Marketing Association. Piotr Adamczyk, Mobile&Emerging Platforms Manager z domu mediowego MEC został pierwszym w Polsce certyfikowanym marketerem mobilnym MMA.

Mobile Marketing Association (MMA) z siedzibą  w Nowym Jorku jest globalną organizacją pozarządową założoną w 2000 roku reprezentującą 700 firm marketingu mobilnego. Kluczowym celem MMA jest promowanie działań mobile marketingu, jako nieodłącznego elementu marketing mix. W tym celu MMA organizuje kursy i szkolenia, wyznacza standardy, monitoruje działania mobile marketingu oraz prowadzi działania integracyjne i promocyjne na rzecz branży. Poza Ameryką Północną, MMA posiada biura regionalne w Europie (EMEA), Ameryce Południowej oraz w Azji.

Piotr Adamczyk jest pierwszym  marketerem w Polsce uhonorowanym certyfikatem MMA. Do tej pory certyfikat ten przyznano 159 osobom, głównie z USA i Wielkiej Brytanii. Adamczyk, absolwent SGH, jest związany z rynkiem mediów od jesieni 2006 roku. Od kwietnia 2008 roku pracuje w domu mediowym MEC, w dziale MEC Interaction, pełniąc obowiązki Mobile&Emerging Platforms Manager, przygotował i nadzorował kampanie m.in na rzecz takich klientów, jak: VISA, Nestle Polska, Mercedes-Benz, Orange, Nivea, Citi.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.