Artykuł iPlacement wzmacnia zespół zarządzania produktem napisany przez dnia 06 marzec 2012. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: Paulina Wojtasik, iPhone, iPad, iPod Touch.

Paulina WojtasikW marcu do zespołu iPlacement dołączyła Paulina Wojtasik, obejmując nowo utworzone stanowisko Mobile Media Manager.

Do obowiązków Pauliny Wojtasik należeć będzie poszerzanie portfolio aplikacji mobilnych iPlacement oraz bieżące doradztwo klientom agencji w zakresie planowania kampanii product placement w aplikacjach iOS.

Nowa Mobile Media Manager pracowała poprzednio w Mobilvi jako Specjalista ds. Rozwoju Sieci Reklamowej, wcześniej - w krakowskim CapGemini jako LEAN Change Agent. Z wykształcenia jest filmoznawcą z dyplomem Uniwersytetu Jagiellońskiego.

iPlacement Sp. z o.o. jest krakowską agencją reklamowo - mediową o zasięgu globalnym, specjalizującą się w product placement w grach i aplikacjach na urządzenia iPhone, iPad oraz iPod Touch.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.