Artykuł Marta Bąkowska dyrektorem zarządzającym agencji Reprise napisany przez dnia 28 luty 2020.

Marta BąkowskaPo kilku latach pracy w domu mediowym Initiative Marta Bąkowska awansowała na stanowisko Client Service Managing Directora siostrzanej agencji z grupy IPG Mediabrands.

 
Marta Bąkowska objęła stanowisko Client Service Managing Directora w agencji Reprise, należącej do IPG Mediabrands. Jest to nowe stanowisko w strukturach firmy. Bąkowska będzie odpowiedzialna za zarządzanie i rozwijanie biznesu spółki. Będzie raportowała do  Anny Gruszki, CEO agencji Reprise i CDO IPG Mediabrands. – W ciągu ostatnich dwóch lat biznes agencji Reprise wzrósł kilkukrotnie. To dobry moment, aby wzmocnić nasz zespół o managera z dużą wiedzą i doświadczeniem –  wyjaśnia Anna Gruszka.

Przez ostatnich kilka lat Marta  Bąkowska związana była z domem mediowym Initiative (grupa IPG Mediabrands), gdzie pełniła funkcję Digital Account Directora. Swoją karierę zawodową rozpoczęła od pracy w Media Contacts (obecnie Havas Media). Następnie przez blisko osiem lat pracowała w domu mediowym Codemedia, jako Digital Media Director. Jest absolwentką SGH.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.