Gut PR

Czytaj więcej: Ekologiczna i energooszczędna solarna oprawa LED – czyli XSolar LH-N fimy STEINELGutPR buduje i wzmacnia pozytywny wizerunek Klientów w oparciu o praktyki dobrego PR-u.

Laury Buildera 2011Jesteśmy kreatywnym zespołem z potencjałem i dużym doświadczeniem w branży budowlanej, wnętrzarskiej, internetowej, finansowej, spożywczej, kosmetycznej, motoryzacyjnej, prawnej, IT i wielu innych. Stawiając na ciągły rozwój, ciągle wyznaczmy sobie nowe cele i z entuzjazmem przyjmujemy kolejne wyzwania, co przekłada się na coraz bogatsze portfolio naszych usług.

Dzięki systematycznej, obustronnie korzystnej współpracy z dziennikarzami i partnerami oraz praktycznemu doświadczeniu współpracowników, realizujemy powierzone nam zadania na najwyższym poziomie.

Podczas wybierania idealnych mebli kuchennych, wielość materiałów, wzorów, kolorów i stylów wykończeń frontów meblowych może przyprawić o prawdziwy zawrót głowy. Tym bardziej, że już w przypadku najprostszej decyzji pomiędzy „matem” a „połyskiem”, selekcji nie da się zawęzić tylko do jednej z tych dwóch odpowiedzi. Jak zatem „nie stracić głowy” w trakcie aranżowania przestrzeni kuchennej i wybrać najlepsze fronty? Na to pytanie odpowiada Rafał Pluta, ekspert firmy JAF Polska.

Czytaj więcej: Jak wybrać idealny front meblowy do kuchni?

Drewno szczotkowate, naturalne kolory ziemi oraz dbałość o środowisko - rok 2021 z pewnością będzie czerpał z kolorów, materiałów i kształtów, które daje nam natura. Jednak czy te trendy dotyczyć będą również kwestii podłóg, ścian oraz drzwi wewnętrznych? Aldona Mioduszewska, Dyrektor Marketingu w Galerii Wnętrz DOMAR odpowiada, jakie nowoczesne i modne rozwiązania będziemy stosować w podstawie naszych aranżacji wnętrz.

Czytaj więcej: Nowoczesne rozwiązania na podłogi, ściany i drzwi

Podczas gotowania zdarza się nam pobrudzić kuchenkę jedzeniem. Zabrudzenia powierzchniowe nie są jednak tak groźne, jak przypalenia płyty, które skutkują przywieraniem zanieczyszczeń, a nawet zniszczeniem urządzenia. W jaki sposób pozbyć się nawet najtrwalszych zabrudzeń z powierzchni płyty gazowej? Na to pytanie odpowiada Kamila Prałat, ekspert firmy SOLGAZ – polskiego producenta innowacyjnego sprzętu AGD.

Zmiany wywołane przez pandemię COVID-19 wpłynęły na to, że dla wielu osób dom stał się nagle miejscem pracy. Choć nasze cztery kąty z pewnością sprzyjają większej swobodzie, niestety posiadane przez nas wyposażenie nie zawsze jest dostosowane do długotrwałej pracy siedzącej, wymagającej zdrowej postawy oraz odpowiedniej ergonomii. Aldona Mioduszewska, ekspert Galerii Wnętrz DOMAR podpowiada, jak wyposażyć swój domowy kącik do pracy oraz jak zdrowo… siedzieć.

Czytaj więcej: Jak najlepiej siedzieć w pracy?

Pandemia koronawirusa stała się powodem spadku obrotów wielu firm. Również branża marketingowa intensywnie odczuła skutki aktualnego kryzysu. Firmy oferujące usługi z zakresu marketingu, public relations czy reklamy dotknął problem pozyskiwania, jak i utrzymywania klientów. Szczególnie trudne okazały się podejmowane pod wpływem chwili rezygnacje firm ze współpracy z agencjami marketingowymi, motywowane strachem i chęcią szybkiej optymalizacji kosztów.

W efekcie wybuchu pandemii wiele branż ucierpiało przez wprowadzone obostrzenia, zmianę potrzeb zakupowych konsumentów, a w najgorszych przypadkach – przez całkowite wstrzymanie biznesu. W trudnej i nieznanej nikomu sytuacji wszelkie prowadzone dotychczas działania komunikacyjne oraz marketingowe musiały zmienić swój kierunek tak, by były jak najbardziej wartościowe dla firm i ich odbiorców.

Czytaj więcej: Marketing i komunikacja w trakcie i po pandemii

Czytaj więcej: Kwiatowy zawrót głowy – rozbudź się z zimowego snu

Za oknem wciąż pochmurnie i szaro, promienie słońca są jeszcze mało dostrzegalne, a my sami tkwimy w zimowej aurze. Warto przerwać tę melancholię i rozbudzić się z zimowego snu. Rozwiązaniem mogą być pełne kwiatów aranżacje naszych domowych czterech kątów. Dostępne w klubie zakupowym Bonami kwieciste akcesoria pomogą w stworzeniu radosnych wnętrz.

Czytaj więcej: Zaskakujący prezent na Dzień Matki26 maja obchodzimy Dzień Matki. To wyjątkowa okazja, by podziękować najważniejszej osobie  w naszym życiu w szczególny sposób. Ciepło, wsparcie, trud włożony w nasze wychowanie, nieprzespane noce i wezwania do szkoły – mama w maju obchodzi święto, podczas którego możemy okazać naszą wdzięczność i miłość odpowiednim prezentem.  W wyborze odpowiedniego upominku pomoże nam Joanna Makul, ekspert Bonami.

Czytaj więcej: Nastrojowe dekoracje na taras i do ogroduWizytówkę każdego domu stanowi pięknie urządzony ogród. To właśnie w tym miejscu chętnie relaksujemy się po ciężkim dniu pracy, spędzamy wolny czas ciesząc się towarzystwem znajomych i rodziny. Przygotowując się do nadchodzącego sezonu warto zastanowić się nad wyborem dekoracji tarasowych, które pozwolą umilić nam czas spędzony pod gołym niebem.

Czytaj więcej: Ekologiczna i energooszczędna solarna oprawa LED – czyli XSolar LH-N fimy STEINELW przeciągu ośmiu minut Słońce dostarcza Ziemi tyle energii, ile zużywa się na niej w ciągu całego roku. Co ważniejsze, dostarcza ją za darmo. Rozwój technologiczny pozwala w dzisiejszych czasach na wykorzystanie promieni słonecznych w celu  wytworzenia prądu elektrycznego za pomocą ogniw fotowoltaicznych. Firma  STEINEL wykorzystując tę możliwość wprowadziła na rynek modele zewnętrznych  opraw wyposażonych w panel solarny. XSolar LH-N otwiera przed nami nowy wymiar energooszczędności i funkcjonalności, który idzie w parze z ekologią. Za sprawą LŁ - wyłącznego dystrybutora produktów marki  STEINEL, lampy te stały się szeroko dostępne na polskim rynku.

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: https://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.