Artykuł Adv (Lemon Sky) zdobywcą statuetki w Mixx Awards! napisany przez dnia 15 listopad 2011. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: KFC, SoGood, Mixx Awards 2011, Mixx Awards.

KFC SoGood

Kampania KFC „SoGood” nagrodzona w kategorii ‘Najlepsze zastosowanie nowych mediów’. Adv (Lemon Sky) wspólnie z Codemedia (także z Grupy ADV) zdobyła nagrodę w piątej edycji Mixx Awards 2011! Kampania KFC „SoGood” – zaplanowana i zrealizowana przez spółki z Grupy ADV – została okrzyknięta zwycięskim projektem w kategorii „Najlepsze zastosowanie nowych mediów”.

W tegorocznej edycji Mixx Awards - konkursu kreatywnego zorganizowanego przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska – agencja Adv.pl (Lemon Sky) konkurowała aż z 140 firmami z branży reklamowej.

Kampania KFC „SoGood” – zwycięska realizacja przygotowana przez Lemon Sky wspólnie z agencją Codemedia, również z Grupy ADV – została doceniona przez ekspertów z branży reklamy, marketingu i Internetu za doskonałą strategię, kreację i realizację.

Agencja Lemon Sky wspólnie z Codemedia przygotowała działania oparte o interaktywną grę na innowacyjnym display’u. Dzięki kreatywnemu wykorzystaniu technologii Augmented Reality – którą zaprezentowano w takiej formie po raz pierwszy w Polsce –  klienci KFC mogli „zmierzyć się” z rozszerzoną rzeczywistością, ale równocześnie bardziej zaangażować się w kontakt z marką i jej ofertą. Przenosząca w wirtualny świat zabawa polegała na łapaniu do kubełka KFC świeżych produktów pojawiających się na ekranie display’a.

Innowacyjne technologie takie, jak Augmented Reality, Layar czy 3D mapping zapewniają dynamiczny rozwój agencji Lemon Sky i gwarantują doskonałe efekty realizowanych kampanii. Interaktywna gra na display’u – przygotowana dla KFC – zapewniła gościom restauracji nie tylko doskonałą zabawę, ale także umożliwiła przeniesienie się na chwilę do intrygującej „rozszerzonej rzeczywistości”. Cieszymy się, że projekt realizowany wspólnie z Codemedia zyskał uznanie zarówno klientów KFC, jak i IAB Polska” – powiedziała Magdalena Surowiec, prezes agencji Lemon Sky.

Lemon Sky oraz Codemedia – działające w obszarze zintegrowanej komunikacji cyfrowej – oferują uzupełniające się rozwiązania, co stanowi przewagę konkurencyjną Grupy ADV i pozwala na realizację projektów dla największych podmiotów na rynku.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.