Artykuł Całkiem Fajny Kąsek, czyli Chrupiące skrzydełka w ofercie firmy Aves napisany przez dnia 28 październik 2011. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: aves, chrupiące skrzydełka, mięso.

aves330 gramowy kubełek w czerwonej, radosnej szacie graficznej. W nim soczyste skrzydełka kurczaka, obtoczone pyszną, pikantną panierką. Tak pomysłowo i apetycznie prezentują się Chrupiące skrzydełka - absolutna nowość w ofercie firmy Aves.

Aves to producent uznanych na polskim rynku wędlin z mięsa drobiowego, a także dań głęboko mrożonych. Potwierdzeniem wysokiej jakości  i walorów smakowych produkowanych wyrobów są zdobywane od lat wyróżnienia i nagrody, a także otrzymane certyfikaty. Swoją bogatą ofertę, firma jesienią tego roku, rozszerzyła o produkt, który z pewnością przypadnie do gustu polskim konsumentom. Nowość to 330 gramowy kubełek, pełen łatwych w przygotowaniu, smacznych, pachnących, idealnych na każdą okazję i dostępnych na każdą kieszeń, chrupiących skrzydełek z kurczaka.

Jakość i pewność

Chrupiące skrzydełka kubełek 330g AvesSkrzydełka firmy Aves to mrożona potrawa kulinarna, przyrządzona z najlepszej jakości mięsa drobiowego.
Na każdą porcję kurczaka, wchodzącego w skład Kubełka, składa się skrzydło z kurczaka w 79 % oraz w 21% pysznej panierki. Producent zapewnia, iż mięso, z którego przygotowano danie jest świeże, niemielone oraz pochodzi jedynie od sprawdzonych dostawców, spełniając tym samym normy i standardy Unii Europejskiej. Kolejnym atutem nowości firmy Aves jest chrupiąca panierka, sporządzona według sprawdzonych receptur i najlepszych składników. Kompozycja aromatycznych ziół i przypraw nadaje jej specyficzny aromat i pikantny smak. Co więcej, możliwość przygotowania skrzydełek w domowych warunkach na świeżym tłuszczu, bądź beztłuszczowo w piekarniku przypadnie do gustu wszystkim tym, którym nie obca jest troska o zdrowie i smukłą sylwetkę.

Smacznie i od ręki

Chrupiące porcje kurczaka Aves - Smacznie i od rękiRosnąca świadomość sposobu odżywiania się znacząco zniechęca do spożycia dań serwowanym w barach szybkiej obsługi.  W domowym zaciszu, bez uszczerbku na zdrowiu, budżecie i sumieniu, można bardzo sprawnie przygotować coś pysznego i równie pomysłowego, jak potrawy w restauracji. Nowość w ofercie firmy Aves, 330 gramowy Kubełek, składający się z soczystych skrzydełek, obtoczonych chrupiącą, pikantną w smaku panierką jest tego doskonałym przykładem. Po wyjęciu z zamrażarki produkt należy smażyć we frytkownicy od 8 do 10 min. w temperaturze 160 - 170 stopni, bądź w piekarniku o k. 30 min. w temperaturze 180 stopni. Tak krótki czas przygotowania z pewnością zadowoli niecierpliwych głodomorów, a kubełek pełen ciepłych, pachnących i chrupiących skrzydełek sprawi wielką frajdę całej rodzinie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom polskich konsumentów firma Aves z ogromną starannością stworzyła produkt na miarę dzisiejszych czasów. Mając pod ręką kubełek Chrupiących skrzydełek firmy Aves, bez zbędnego wysiłku i wychodzenia z domu, o każdej porze dnia i nocy zapewnimy sobie, znajomym i rodzinie smaczny i radosny posiłek.

Smacznego!

Chrupiące skrzydełka firmy Aves

Masa netto: 330 g
Cena brutto: 8 zł - 9 zł
Producent: Aves Sp. z o.o.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.