Artykuł 12 kwietnia Świętuj Dzień Czekolady napisany przez dnia 23 marzec 2018. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: czekolada, Progressive, Czas na herbatę.

12 kwietnia Świętuj Dzień Czekolady12 kwietnia obchodzić będziemy Światowy Dzień Czekolady. Aby odpowiednio celebrować to słodkie święto warto skorzystać z oferty marki Czas na Herbatę. Odnajdziemy w niej istne bogactwo wysokogatunkowych, czekoladowych przyjemności w formie tradycyjnych tabliczek, do wypicia na gorąco, chocosticków oraz pokrytych nią bakalii i owoców.

 


Dzień Czekolady - Święto szczęścia

Dzień Czekolady to wyjątkowa data w kalendarzu wszystkich łasuchów. W trakcie jego trwania ciężko odmówić sobie kakaowej przyjemności, tym bardziej, że spożywanie jej (w umiarkowanych ilościach) przynosi wiele korzyści. Substancje zawarte w czekoladzie pozytywnie wpływają bowiem na układ krążenia i pracę mózgu, a także poprawiają nastrój. Nic dziwnego zatem, że ten wyjątkowy produkt doczekał się swojego święta.  Warto jednak pamiętać, że czekolada czekoladzie nierówna. 

Przeczytaj również: Choco Lite ™ - Czy naprawdę odchudza?

Aby w pełni odkryć walory prawdziwej, belgijskiej wersji tego smakołyku zapraszamy do sklepów Czas na Herbatę. W ich ofercie odnajdziemy najwyższej jakości, ręcznie przygotowywaną czekoladę marki CHOCOTALE dostępną pod wieloma postaciami. Do wyboru mamy:

  • Czekoladę mleczną i ciemną w formie tradycyjnej tabliczki z różnymi, wyśmienitymi dodatkami, jak choćby: kokos, cappuccino, figa, jabłko, kardamon czy sól. Wszystkie wersje tej propozycji prezentują się niezwykle apetycznie dzięki opakowaniom z dużym okienkiem eksponującym ich walory.
  • Czekoladę mleczną i ciemną w formie klasycznej lub z dodatkami, do samodzielnego przygotowania na gorąco.
  • Wysokogatunkowe bakalie i owoce pokryte czekoladą w różnych wariantach smakowych.
  • Czekoladowe chocosticki, które można rozpuścić np. w gorącym mleku lub schrupać prosto
    z patyczka.

Po więcej propozycji zapraszamy do salonów marki Czas na Herbatę, a także sklepu online - https://www.czasnaherbate.net/.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.