Artykuł Trwa kampania „Zupy to nasza specjalność” napisany przez dnia 25 październik 2011. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: winiary, zupa, zupy, zupa dyniowa.

Zupy to nasza specjalność

Pod hasłem „Zupa jak malowana” od 1 października realizowana jest druga odsłona kampanii marki WINIARY „Zupy to nasza specjalność” promującej zupy jako wartościowy posiłek na każdą okazję i zachęcającej do ich „malowania”, czyli dekorowania. Akcję wspierają działania w punktach sprzedaży oraz po raz pierwszy kampania reklamowa w telewizji.

WiniaryKampania reklamowa potrwa do końca października br. 15-sekundowe spoty zwracające uwagę, że zupy są specjalnością Polaków (jemy ich rocznie 4,6 miliarda litrów1) i należą do ich ulubionych potraw, są emitowane w głównych stacjach telewizyjnych. W spotach pojawiają się 4 różne produkty z portfolio zup WINIARY: Barszcz Biały Nasza Specjalność, Barszcz Czerwony Ekspresowy, Zupa Borowikowa Jak u Mamy oraz Zupa Brokułowa Bukiet Warzyw.

Kampanii towarzyszą także działania w punktach sprzedaży. W ramach prowadzonych w weekendy samplingów, przez cały październik i listopad, będzie można spróbować zup WINIARY: zupy Ogórkowej Jak u Mamy WINIARY oraz nowości – zupy Dyniowej Bukiet Warzyw WINIARY. Częścią aktywacji w sklepach są także konkursy dla konsumentów. Biorąc udział w promocjach konsumenckich organizowanych przez markę WINIARY we współpracy z wybranymi sieciami handlowymi, otrzymać będzie można, pośród wielu innych nagród, również wyjątkowy kalendarz, przygotowany specjalnie na potrzeby kampanii, który rozpoczyna się i kończy w październiku – Miesiącu Zup. Znalazły się w nim ciekawostki o sztuce dekorowania zupy i porady dotyczące tego, jak podawać zupę.

Zupa Dyniowa Bukiet Warzyw WINIARY

Poza kampanią spotową w telewizji, akcję „Zupy to nasza specjalność” wspierają kampanie w radiu RMF FM i w prasie kobiecej oraz na portalach WINIARY.pl i Interia.pl. Stronę internetową „Zupy to nasza specjalność” przygotowała agencja ADV.pl, a kalendarz kampanii – agencja Artflash Interactive. Za realizację spotów odpowiada agencja Legendgroup, natomiast planowaniem i zakupem mediów zajął się Dom Mediowy MEC. Przygotowanie materiałów POS powierzono agencjom: Linea Recta (projekt Key Visual) oraz Glob Media (akcje promocyjne i produkcja POS).

***

O kampanii „Zupy to nasza specjalność”

Głównym celem kampanii „Zupy to nasza specjalność” jest promowanie zup jako wartościowego posiłku na każdą okazję. Zupy są znakiem firmowym naszej kuchni – naszą polską specjalnością. Jemy ich rocznie – bagatela! – 4,6 miliarda litrów. Zupy są także specjalnością marki WINIARY, która oferuje tradycyjnie lubiane w Polsce smaki. W ramach drugiej odsłony kampanii „Zupy to nasza specjalność” marka WINIARY zachęca nie tylko do jedzenia, ale także do „malowania” tego popularnego w Polsce dania i przekonuje, że przy użyciu prostych, dostępnych w domu narzędzi, można przygotować efektowne dekoracje, które zachwycą rodzinę i sprawią, że zupa, od lat wyglądająca tak samo, zacznie szybko znikać z talerzy.  Kampanię wspiera nowa odsłona serwisu www.WINIARY.pl/zupytonaszaspecjalnosc, który stanowi obszerną bazę wiedzy o zupach dostępną w Internecie. Prezentowane są tu m.in. filmy jak krok po kroku dekorować zupy, ciekawostki na temat sztuki stylizacji i porady dotyczące tego, w jaki sposób podać zupę w zależności od okazji.

kalendarz Zupy to nasza specjalność

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.