Jak wykorzystać zdobyte doświadczenie i efekty przyspieszonej transformacji cyfrowej w projektowaniu nowej, zmiennej rzeczywistości? Jak budować silny i efektywny zespół w czasie pracy zdalnej? Na te pytania odpowiedzą eksperci podczas Festiwalu Sektor 3.0, który odbędzie się już 19 maja w formule online. Właśnie rozpoczęła się bezpłatna rejestracja na wydarzenie.

Work-life balance od ponad roku jest wyzwaniem, z którym mierzymy się niemal wszyscy. Próbujemy pracować efektywnie zdalnie, lub w formule hybrydowej, jednocześnie starając się dbać o siebie i społeczność, w której żyjemy. O tym, jak to osiągnąć, już 19 maja porozmawiają prelegenci na Festiwalu Sektor 3.0 pod hasłem Better Living. To największe wydarzenie pokazujące, jak technologiczne trendy przełożyć na język praktycznych zastosowań. W tegorocznej edycji zobaczymy między innymi Tomasza i Marka Sekielskich, którzy porozmawiają o tym, jak projektować narzędzia cyfrowe zmieniające rzeczywistość, Mariusza Szczygła, który opowie o tym jak budować relacje z internetową publicznością oraz Amandę Southworth z Astra Labs, która opowie o tworzeniu aplikacji wspierających nasze zdrowie psychiczne.

Festiwal Sektor 3.0 Better Living

Technologia dla lepszego jutra

Tegoroczny Festiwal, nadawany ze specjalnie zbudowanego studio w warszawskim Kampusie Innowacji, skupi się na analizie trendów, które kształtują wymianę wiedzy i informacji w nowej rzeczywistości, uczestnicy dowiedzą się także, jak przyspieszona transformacja cyfrowa wpłynie na naszą codzienność i ukształtuje nowy model pracy.

- Zaprosiliśmy do udziału ekspertów od rozwoju technologii, psychologów, edukatorów i dziennikarzy. Całe grono prelegentów z Polski, USA, Nowej Zelandii czy Izraela wspólnie zastanowi się, jak technologia może wspierać kształtowanie lepszego życia, szczególnie w kontekście nowej, płynnej rzeczywistości - mówi Dawid Szarański, dyrektor programu Sektor 3.0.

Warszawski Kampus Innowacji, skąd transmitowane będzie wydarzenie

W ramach trzech bloków tematycznych odbędzie się kilkanaście wystąpień poświęconych następującym obszarom:

  • ​Live Well! - jakie są wyznaczniki jakości życia, jak zadbać o swój dobrostan cyfrowy i jak budować wspólnotowość online;
  • Work Smarter! - jak zastosowanie technologii wpływa na efektywność i automatyzację pracy;
  • Develop Better! - o tym, jak na nowo podejść do projektowania nowoczesnych usług i wdrażanych procesów, aby jak najlepiej wspierały ideę work-life balance i zrównoważonego rozwoju.

Na scenie Festiwalu Sektor 3.0 wystąpią także: Michał Jaworski (Microsoft), Katarzyna Marchocka (Geek Girls Carrots), Jarosław Kuźniar (Kuźniar Media), prof. Katarzyna Śledziewska (DELab UW), dr. Lehan Stemmet (Auckland Institute of Studies), Majka Lipiak (Leżę i Pracuję), dr Michał Boni (SWPS, Martens Centre), Janusz Schwertner (Onet), Rakesh Bharania (Salesforce) i inni.

Prelegenci poruszą wątki m.in. organizacji pracy w zespołach rozproszonych, zarówno w kontekście ludzi, jak i przestrzeni, wspólnot uczących się, odporności psychicznej oraz radzenia sobie z wyzwaniami nowej rzeczywistości.

Zarejestruj się na wydarzenie

Miejsce spotkań - relacje na pierwszym miejscu

Organizatorzy stawiają na budowanie społeczności i relacji między uczestnikami Festiwalu, dlatego goście będą mogli spotkać się online w przerwie pomiędzy prelekcjami lub zadać pytania na żywo wybranym prelegentom w sesjach Ask Me Anything. Dodatkowo uczestnicy będą mogli skorzystać z oferty Partnerów Festiwalu odwiedzając ich cyfrowe stanowiska w wirtualnej strefie expo. Zarejestrowane osoby otrzymają także wiele praktycznych wskazówek pomagających przygotować się do wydarzenia w duchu motywu przewodniego Festiwalu “Better Living”.

Tak wyglądał ubiegłoroczny Festiwal Sektor 3.0 realizowany w formule online

Poznaj Laureata Nagrody Sektor 3.0

Podczas Festiwalu zostanie wręczona Nagroda Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Sektor 3.0” w wysokości 40 tys. zł.

- Technologie informacyjno-komunikacyjne mają istotny wpływ zarówno na efektywność działania samej organizacji, jak i na jej zdolność do realizacji celów w zmieniającym się świecie. Chcemy nagradzać tych, którzy nie boją się innowacji i konsekwentnie wykorzystują możliwości, jakie niesie rozwój technologii. To właśnie z myślą o promowaniu takich dobrych przykładów została stworzona ta nagroda - mówi Radosław Jasiński, Dyrektor Programowy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Udział w Festiwalu może wziąć każda osoba, która wcześniej dokona bezpłatnej rejestracji na stronie https://sektor3-0.pl/festiwal. Festiwal Sektor 3.0 realizowany jest w ramach programu Sektor 3.0 Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, a jego organizatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Organizatorzy: Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
Partnerzy Główni: Ringier Axel Springer Polska, Microsoft
Główny Patron Medialny: Onet
Patronat Honorowy: Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, Ambasada USA w Polsce, GOV TECH Polska, Prezydent m.st. Warszawy
Partnerzy Technologiczni: Google, Orange
Partner Instytucjonalny: Kampus Innowacji
Partnerzy: Koalicja na Rzecz Polskich Innowacji, Instytut Polska Przyszłości im. Stanisława Lema, Fundacja Dbam o Mój Zasięg, WUD Silesia, DeLab, Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, CIC Warsaw, Venture Cafe Warsaw, District Hall, Trend House, My Digital Life
Patroni Medialni: ngo.pl, Crossweb, DailyWeb, Re:view

Wiecej informacji na stronie: Festiwal Sektor 3.0 Better Living.


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.