Artykuł Kolejne awanse oraz wzmocnienia w agencji \DATA SOLUTIONS napisany przez dnia 23 marzec 2010.

Agencja marketingu relacji \DATA SOLUTIONS doceniła dotychczasową pracę Gabrieli Siemieniuch, Anny Miller oraz Marka Maciejewskiego. Zostali awansowani odpowiednio na stanowiska Senior Strategic Planning Managera, Senior Account Executive oraz Designera. W zespole pojawiły się też nowe osoby. Michał Grajewski dołączył do agencji jako Senior Account Manager, a Aleksandra Łuszczyńska objęła stanowisko Account Executive. Zmiany wynikają z konsekwentnej realizacji strategii rozwoju agencji.

Gabriela Siemieniuch jest związana z \DATA SOLUTIONS od ponad trzech lat. Dotychczas zajmowała stanowisko Strategic Planning Managera. Jest odpowiedzialna m.in. za kreowanie strategii działań dla klientów agencji oraz analizy rynku w Dziale Strategii. Do jej obowiązków należy rozwój relacji biznesowych ze wszystkimi klientami \DATA SOLUTIONS. Gabriela ukończyła poznański Uniwersytet Ekonomiczny na kierunku Handel i Marketing.

Anna Miller w zespole agencji pracuje od 2008 roku. Na początku zajmowała stanowisko Account Executive. Dotychczas zajmowała się projektami dla firm Procter&Gamble i NAVO, realizując 2 edycję programu lojalnościowego „Punkt dla Mamy” oraz kampanię „Słońce na drodze”. Nadzorowała loterie dla OSM Łowicz: „Wczasy w Alpach 2008” oraz „Tyrol 2009”. Współpracowała również z koncernem Imperial Tobacco w ramach obsługi marki WEST oraz projektów bazodanowych. Studiowała na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na kierunku Fizjoterapia. Marek Maciejewski początkowo pracował jako Junior Graphic Designer i awansował na stanowisko Designera. Z \DATA SOLUTIONS związał się w lipcu 2009 roku. Realizuje projekty dla Procter&Gamble, Kompania Piwowarska, Ferrero Polska i Citröen Polska. Marek jest z wykształcenia psychologiem i absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Michał Grajewski, po dołączeniu do zespołu agencji, na nowym stanowisku poprowadzi team, realizujący projekty dla Prima - Sara Lee Coffee and Tea Poland S.A., Procter&Gamble oraz marki Winiary. Zajmie się też realizacją nowego projektu dla firmy Samsung Electronics Polska, „System zwrotu kasy”. Zanim dołączył do zespołu \DATA SOLUTIONS, był związany z agencją reklamową V&P, w której jako Senior Account Executive obsługiwał projekty dla m.in. Kompanii Piwowarskiej oraz Banku GBS.

Aleksandra Łuszczyńska zajmie się kompleksową obsługą firm Ferrero Polska i Imperial Tobacco Polska. Wraz z zespołem będzie realizować projekty dla marek Maxi King oraz West. Wcześniej pracowała w agencji GPD Advertising jako specjalista ds. sprzedaży i PR w Dziale New Business. Była odpowiedzialna za stały kontakt z mediami branżowymi, komunikację wewnętrzną oraz pozyskiwanie nowych klientów.

Agencja \DATA SOLUTIONS specjalizuje się w kreacji i realizacji programów lojalnościowych i partnerskich oraz wykorzystaniu nowoczesnych systemów CRM.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.