Artykuł Perfekcyjna fryzura w podróży napisany przez Ciszewski Public Relations dnia 10 maj 2012. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: Lokówka, suszarka, weekend, wyjazd, fryzura.

Lato to czas podróży i wyjazdów. Każdy słoneczny dzień to wspaniała okazja, by wybrać się choćby na weekendowy wyjazd. Spacer nad brzegiem morza, rejs po mazurskich jeziorach czy leśna wędrówka w Bieszczadach to doskonały pomysł na spędzenie wolnych chwil. Nie oznacza to jednak, że musimy rezygnować z pięknego wyglądu. Dzięki lokosuszarce firmy MPM nasza fryzura przetrwa każdą przygodę w nienagannym stanie.

b_580_166_16777215_00_images_stories_PR_Ciszewski_Public_Relations_MPM_MLW-01G.jpg

Lokosuszarka model MLW-01 firmy MPM sprawdzi się idealnie w każdej podróży. Wyruszając na wiosenny weekend lub na wakacyjny wyjazd, często borykamy się z problemem braku miejsca w bagażu.   Spakowanie zarówno lokówki, jak i suszarki, zabiera dużo miejsca i jest niepraktyczne. Właśnie z myślą  o takich sytuacjach powstały inteligentne połączenia obu urządzeń. Takie rozwiązanie pozwala nam na zachowanie idealnej fryzury podczas całego urlopu oraz oszczędzenie cennej przestrzeni w torbie lub plecaku.

Lokosuszarka firmy MPM wyposażona została w dwustopniową regulację nadmuchu ciepłego powietrza, dzięki czemu zawsze zachowujemy kontrolę nad temperaturą suszenia, co zapobiega niszczeniu włosów. To szczególnie istotne w nadchodzącym okresie letnim, kiedy nasze włosy narażone są nie tylko na intensywne światło, ale również na zmiany temperatury i wilgotności. Funkcja chłodnego nawiewu idealnie sprawdzi się w upalne dni, gdy chcemy jedynie delikatnie ułożyć włosy i nadać im lekkiego wyglądu. Dzięki wymiennym końcówkom bez problemu zarówno wysuszymy włosy, uczeszemy je oraz zadbamy o ich odpowiednią stylizację. Szczególnie istotną cechą urządzenia jest jego niewielka waga. Nawet długie suszenie bujnych włosów okaże się łatwe i niezbyt męczące. Zastosowanie gumowej, antypoślizgowej powłoki, obrotowego kabla oraz wygodnej zawieszki sprawia, iż nawet podczas najdalszych wyjazdów, możemy być pewni, iż nasze urządzenie nas nie zawdzie.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: http://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.