BUENA VISTA media group

Trendy lansowane przez wielkie domy mody i topowych projektantów nie każdemu muszą przypaść do gustu. Ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zorientować się, co w „modowej trawie piszczy” i odrobinę się zainspirować. Zwłaszcza, jeśli mamy w planach wiosenne odświeżenie garderoby.

Czytaj więcej: Baumit prezentuje nowości na XIV targach Grupy PSB

W dniach 2-3 marca 2016 r. oczy sektora budowlanego zwrócone były w stronę Centrum Targowego Kielce. To tam po raz 14-sty spotkali się dostawcy i dystrybutorzy sieci Grupy PSB, by za zamkniętymi drzwiami negocjować i zawierać kontrakty handlowe przed rozpoczynającym się sezonem wykonawczym. Dla firmy Baumit, uczestniczącej w Targach Grupy PSB już po raz 9-ty, spotkanie stało się również znakomitą okazją do zaprezentowania tegorocznych nowości produktowych.

Czytaj więcej: Ocieplanie w warunkach łagodnej zimyOcieplanie w warunkach łagodnej zimy. Prowadzenie rożnego rodzaju prac elewacyjnych podyktowane jest panującymi na zewnątrz warunkami atmosferycznymi. Słupki rtęci wskazujące wartości bliskie 0°C oznaczają na ogół wstrzymanie sezonu wykonawczego. W przypadku termoizolacji budynków prace hamują głównie ze względu na ograniczenia związane z zastosowaniem tradycyjnej chemii budowlanej, dla której minimalna temperatura aplikacji wynosi +5oC. Skutecznym rozwiązaniem tego problemu, jest system ociepleń Baumit Star w wersji do niskich temperatur.

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.