Artykuł WŁOSKIE INSPIRACJE napisany przez dnia 07 listopad 2011. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: ETAP SOFA, sofa, PROSECCO, meble.

ETAP SOFA - PROSECCO

ETAP SOFA poszerza swoją ofertę mebli wypoczynkowych o oryginalny zestaw PROSECCO. Kolekcja kusi designem, wygodą i funkcjonalnością. Atrakcyjne wzornictwo nowych mebli, doskonale wpisuje się w wystrój współczesnych wnętrz.

PROSECCO to nowoczesne w formie meble, których wzornictwo inspirowane jest aktualnym, włoskim designem. Zgrabne bryły, z efektownie ukształtowanymi podłokietnikami urzekają oryginalnością, klasą i elegancją. Regulowana wysokość oparć i głębokość miękkich siedzisk, sprzyjają wygodzie i stwarzają różne możliwości użytkowania mebli. Dodatkowo do zestawu możemy zamówić małe poduszki oparciowe, które zwiększą komfort siedzenia.

Kolekcja PROSECCO zwraca również uwagę swoją funkcjonalnością, gdyż meble dostępne są z łatwą do rozłożenia powierzchnią do spania oraz praktyczną, pojemną szufladą na pościel.

W kolekcji dostępne są fotel, sofa dwuosobowa, sofa trzyosobowa oraz taboret. Idealnie do zestawu PROSECCO pasuje najnowszy w kolekcji ETAP SOFA tapicerowany stolik Coffee ze szklanym blatem.

Meble PROSECCO dostępne są w dwóch rodzajach naturalnej skóry. Kosztują: fotel od 1999 zł, sofa dwuosobowa od 2999 zł, sofa trzyosobowa od 3999 zł, a taboret od 619 zł. Kolekcja dostępna w dobrych sklepach meblowych w całej Polsce.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.