Artykuł Ślubne trendy według LOFT37 napisany przez dnia 24 listopad 2011. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: loft37, buty, ślub.

Dlaczego powszechnie uważa się, że panna młoda powinna być skąpana w bieli? Jakie pantofle pasują do sukienki ślubej? I czy przed ołtarzem wypada stanąć w krwisto czerwonych butach? Na te i inne pytania odpowiedzą projektantki marki LOFT37, podczas drugiej edycji warsztatów Agaty Wojtkiewicz „White – wszystko o ślubach”. Już w najbliższą niedzielę 27 listopada, w Hotelu Polonia Palace w Warszawie, panie planujące zamążpójście, poznają najnowsze tendencje w ślubnych strojach, makijażach, fryzurach oraz dodatkach.

Buty do ślubu powinny być modne, wygodne i, jak twierdzą Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka z LOFT37, niekoniecznie białe. Projektantki chętnie doradzają przyszłym pannom młodym i specjalnie dla nich przygotowują buty dopasowane do ich ślubnych kreacji. Według LOFT37 buty na tę okazję przede wszystkim powinny odzwierciedlać styl i charakter kobiety. Wymarzone wydają się szpilki LOVE z romantycznym wycięciem na palce w kształcie serca. Z białą sukienką doskonale komponują się w soczystej czerwieni, pudrowym różu, czy delikatnym beżu. Odważniejsze panie mogą zdecydować się na model CRAZY HORSE z zalotnym ogonem. W swoich najnowszych propozycjach projektantki LOFT37 na ślub lansują trend stonowanej awangardy.

Ślub to niezwykłe wydarzenie w życiu każdej kobiety. Aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy, musi być dopracowany w najdrobniejszym szczegółe. Już w najbliższą niedzielę, 27 listopada w Polonia Palace Hotel, odbędzie się warszawska edycja warsztatów „White – wszystko o ślubach” projektantki Agaty Wojtkiewicz, w których partnerem jest marka LOTF37. W ramach warsztatów odbędzie się pokaz mody ślubnych stylizacji z sukniami Agaty Wojtkiewicz i butami LOFT37. Na warsztaty można zapisywać się za pośrednictwem strony: http://white.ezapisy.pl/.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.