Artykuł Premiera marki BOHOLOFT napisany przez dnia 22 październik 2011. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: BOHOLOFT, LOFT37, buty.

BOHOLOFT botkiEkskluzywna kolekcja butów BOHOLOFT jest efektem współpracy znanych projektantów BOHOBOCO z młodą, ale już odnoszącą sukcesy, marką LOFT37. Ta wyjątkowa linia ultrakobiecych, ręcznie wykonanych, seksownych butów łącząca styl, funkcjonalność i wygodę, została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientkach.

Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek, fenomenalny duet BOHOBOCO, w oszałamiającym stylu zdobywają polski rynek modowy. To marka uosabiająca najwyższą jakość, klasę i wysublimowany styl, której ponadczasowe projekty przepełnione elegancją, przypadły do gustu zarówno miłośniczkom świetnego designu, jak również wielu kobietom showbiznesu. Sukces natchnął projektantów do uzupełnienia swojej kolekcji o  wyjątkowe i niepowtarzalne buty.

Kozaki BOHOLOFT (1)Kozaki BOHOLOFT (2)Kozaki BOHOLOFT (3)Botki BOHOLOFT (2)

Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka, właścicielki marki LOFT37 i kreatorki oryginalnego obuwia w stylu hand made, zaledwie od czerwca swoimi projektami podbijają serca wielu kobiet. Buty sygnowane marką LOFT37 to oryginalność i luksus oraz niespotykana dotychczas możliwość spersonalizowania obuwia, doboru ulubionej kolorystyki i faktury materiału, dzięki czemu każda kobieta może poczuć się wyjątkowo, uzewnętrznić swój styl, charakter i zamiłowanie do mody. Unikalny projekt LOFT37, który powstał z przyjaźni, pasji oraz zamiłowania do pięknych przedmiotów, w krótkim czasie osiągnął spory sukces rynkowy. Dlatego to właśnie do projektantek LOFT37, zwrócili się twórcy BOHOBOCO z propozycją stworzenia nowego conceptu. Dziewczyny o niepohamowanej energii, kreatywności oraz potrzebie nieustannego rozwoju, podjęły wyzwanie i przystały na propozycję wspólnego designerskiego przedsięwzięcia.

Projektanci BOHOLOFT - od lewej Kamil Owczarek (BOHOBOCO), Paulina Ada Kalińska (LOFT37), Michał Gilbert Lach (BOHOBOCO), Joanna Trepka (LOFT37)

Projektanci BOHOLOFT - od lewej Kamil Owczarek (BOHOBOCO), Paulina Ada Kalińska (LOFT37), Michał Gilbert Lach (BOHOBOCO), Joanna Trepka (LOFT37).

Właśnie tak powstała marka BOHOLOFT i pierwsza kolekcja butów, w skład której wchodzi sześć unikalnych modeli w modnych kolorach tego sezonu: czerni, szarości i beżu. Ręcznie produkowane buty, z najwyższej jakości włoskich skór, charakteryzuje klasa i niezwykła wygoda. Nowa marka skierowana jest do najbardziej wymagających klientek, poszukujących eleganckich, oryginalnych butów najwyższego gatunku w interesującej stylistyce. Jak zapowiadają twórcy wkrótce możemy spodziewać się kolejnych odsłon ich wspólnego conceptu. A już dziś buty w cenach od 490 za szpilki do 1090 zł za kozaki na wysokim obcasie, można nabyć w butiku BOHOBOCO, przy ul. Mokotowskiej 71 w Warszawie.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.