Artykuł Pokaz butów LOFT37 w ZŁOTYCH TARASACH napisany przez dnia 03 listopad 2011. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: loft37, loft37.pl.

Crazy Horse - Loft37

W najbliższą sobotę 5 listopada w C.H. ZŁOTE TARASY w ramach finału ogólnopolskiej akcji „PIĘKNO W ZDROWIU” odbędzie się pokaz mody z udziałem butów marki LOFT37. Gwiazdami pokazu będą m.in. Hanna Śleszyńska, Paulina Holtz, Monika Mrozowska, Jolanta Fraszyńska oraz Julia Pietrucha.

„PIĘKNO W ZDROWIU” to inicjatywna organizowana przez magazyn ZWIERCIADŁO. W programie finału akcji przewidziano m.in. porady dietetyczne i kosmetyczne, warsztaty psychologiczne, występ artystyczny słynnego duetu Melkart Ball, kącik kulinarny Roberta Sowy, rozmowy z gwiazdami oraz pokaz mody marek LOFT37 i ODZIEŻOWE POLE z udziałem znanych kobiet. Dla mieszkańców Warszawy, będzie to kolejna okazja obejrzenia najmodniejszych w tym sezonie butów. Impreza odbędzie się w godzinach 12:00-16:00. Pokaz mody zaplanowano na 15:20. Całe wydarzenie poprowadzą Katarzyna Montgomery i Agata Młynarska.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.