Artykuł Buty LOFT37 w pokazie Agaty Wojtkiewicz napisany przez dnia 25 październik 2011. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: LOFT37, buty, „6 a.m.”, Fashion Week Poland, Agata Wojtkiewicz.

LOFT37 - CRAZY HORSE

Agata Wojtkiewicz, jedna z najbardziej utalentowanych polskich projektantek, zaprosiła markę LOFT37 do współpracy przy swoim pokazie „6 a.m.” w ramach Fashion Week Poland.

Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka to właścicielki marki LOFT37.PL, a zarazem kreatorki oryginalnego obuwia w stylu hand made. Świeżość i prostota ich projektów sprawiają, że buty LOFT37 stały się swoistym must have kobiety ceniącej oryginalność i styl. Kluczem do sukcesu okazała się niespotykana jak dotąd możliwość indywidualnego wyboru, który marka oferuje swoim klientkom. Każda kobieta, poprzez samodzielny dobór faktury i kolorystyki skóry buta, ma poczucie wyjątkowości i idealnego dopasowania do swoich potrzeb. Te wszystkie cechy, w połączeniu z subtelnym wzornictwem, zaważyły na współpracy tej marki z Agatą Wojtkiewicz.

Projektantka, znana z niezwykle kobiecej stylistyki, przykłada wielką wagę do materiałów oraz jakości wykonania dodatków. Dlatego chętnie przystała na propozycję przygotowania do jej pokazu ekskluzywnych modeli butów z kolekcji LOFT37. W trakcie pokazu Agaty Wojtkiewicz „6 a.m.” zobaczymy, wybrane przez projektantkę i wykonane w kolorach jej kolekcji, dwa modele butów LOFT37: CRAZY HORSE oraz VELVET REVOLVER. Pokaz w ramach Designer Avenue, odbędzie się 30 października o godzinie 17:00. Natomiast limitowana seria butów LOFT37, będzie dostępna w sprzedaży już od połowy listopada na stronach https://www.l37.eu/pl/, Full of Style oraz w Atelier Agaty Wojtkiewicz. Natomiast klientki z Łodzi i okolic, mają możliwość zapoznania się z całą kolekcją LOFT37, w lotnym butiku Pop-Up-Shop Agaty Wojtkiewicz otwartym w Manufakturze od 21 do 30 października.

Buty LOFT37 - CRAZY HORSE

Buty LOFT37 - VELVET REVOLVER

Buty LOFT37 - VELVET REVOLVER szary

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.