Black & White Public Relation

Czytaj więcej: Kobiece i seksowne amazonki w salonach Li PARIEBLACK AND WHITE PR to marka, która powstała w wyniku kilkuletniej kooperacji dwóch agencji PRIMOLOKO i PO POROSTU PR

Czytaj więcej: Nowa twarz kampanii BOHOBOCOW ostatni weekend lutego odbyły się sesja zdjęciowa oraz nagranie do filmu promującego najnowszą kolekcję BOHOBOCO SS 2012. Nową twarzą marki została Magda Jasek. Zapraszamy do zobaczenia filmu reklamowego. Już wkrótce pełna odsłona kampanii duetu Michała Gilberta Lacha i Kamila Owczarka.

Dlaczego powszechnie uważa się, że panna młoda powinna być skąpana w bieli? Jakie pantofle pasują do sukienki ślubej? I czy przed ołtarzem wypada stanąć w krwisto czerwonych butach? Na te i inne pytania odpowiedzą projektantki marki LOFT37, podczas drugiej edycji warsztatów Agaty Wojtkiewicz „White – wszystko o ślubach”. Już w najbliższą niedzielę 27 listopada, w Hotelu Polonia Palace w Warszawie, panie planujące zamążpójście, poznają najnowsze tendencje w ślubnych strojach, makijażach, fryzurach oraz dodatkach.

Czytaj więcej: Premiera zimowej kolekcji LOFT37 w nowym salonie 9DESIGN!Od kilku miesięcy marka LOFT37 z sukcesem podbija polski rynek obuwniczy, wzbudzając wśród swoich klientek i fashionistek wiele pozytywnych emocji. Ręcznie wykonane buty z najwyższej jakości, włoskich skór stały się towarem pożądanym i poszukiwanym. Premierowa odsłona zimowej kolekcji „Winter Wonderland” w najbliższy weekend  18 – 20 listopada w nowym salonie 9DESIGN ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7 w Warszawie.

Czytaj więcej: WŁOSKIE INSPIRACJE

ETAP SOFA poszerza swoją ofertę mebli wypoczynkowych o oryginalny zestaw PROSECCO. Kolekcja kusi designem, wygodą i funkcjonalnością. Atrakcyjne wzornictwo nowych mebli, doskonale wpisuje się w wystrój współczesnych wnętrz.

Czytaj więcej: Pokaz butów LOFT37 w ZŁOTYCH TARASACH

W najbliższą sobotę 5 listopada w C.H. ZŁOTE TARASY w ramach finału ogólnopolskiej akcji „PIĘKNO W ZDROWIU” odbędzie się pokaz mody z udziałem butów marki LOFT37. Gwiazdami pokazu będą m.in. Hanna Śleszyńska, Paulina Holtz, Monika Mrozowska, Jolanta Fraszyńska oraz Julia Pietrucha.

Czytaj więcej: LAVAZZA A MODO MIO  na pokazie Agaty Wojtkiewicz

Marka LAVAZZA A MODO MIO została partnerem pokazu najnowszej kolekcji genialnej projektantki Agaty Wojtkiewicz w ramach jesiennej edycji Fashion Week Poland. Jak się okazuje, połączenie mody na najwyższym poziomie oraz wyśmienitej kawy to doskonały pomysł na pobudzenie zmysłów i to nie tylko tych smakowych.

Czytaj więcej: Buty LOFT37 w pokazie Agaty Wojtkiewicz

Agata Wojtkiewicz, jedna z najbardziej utalentowanych polskich projektantek, zaprosiła markę LOFT37 do współpracy przy swoim pokazie „6 a.m.” w ramach Fashion Week Poland.

Czytaj więcej: Premiera marki BOHOLOFTEkskluzywna kolekcja butów BOHOLOFT jest efektem współpracy znanych projektantów BOHOBOCO z młodą, ale już odnoszącą sukcesy, marką LOFT37. Ta wyjątkowa linia ultrakobiecych, ręcznie wykonanych, seksownych butów łącząca styl, funkcjonalność i wygodę, została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientkach.

Czytaj więcej: Li PARIE - W hołdzie AmazonkomSalony z bielizną Li PARIE od dłuższego czasu aktywnie wspierają kobiety, doświadczone nowotworem piersi. Specjalnie dla nich organizują intymne spotkania, w trakcie których, amazonki mogą znów stać się piękne oraz odzyskać poczucie własnej wartości. Już w czwartek 5 maja, odbędą się kolejne warsztaty, które na zawsze odmienią ich wizję własnej kobiecości.

Czytaj więcej: Kim jest „LADY BRA” w show „Trinny i Susannah ubierają Polskę”?Najsłynniejsze brytyjskie stylistki, Trinny Woodall i Susannah Constantine, odwiedziły nasz kraj, aby przeprowadzić metamorfozy kobiet w słynnym programie z cyklu: „Trinny i Susannah ubierają Polskę”.

Ona24.eu - All rights reserved.