Artykuł „NOWA KUCHNIA OD KUCHNI” marki WINIARY napisany przez dnia 12 styczeń 2016.

„NOWA KUCHNIA OD KUCHNI” marki WINIARY

BITEME!concept autorem zimowej edycji magazynu „NOWA KUCHNIA OD KUCHNI” marki WINIARY. Agencja BITEME!concept przygotowała projekt i kreację do zimowego wydania magazynu „NOWA KUCHNIA OD KUCHNI” marki WINIARY. Wersja drukowana pisma trafia do 35 800 czytelników zrzeszonych w Klubie WINIARY, a magazyn w formie elektronicznej jest już dostępny do pobrania bezpłatnie na stronie internetowej winiary.

BITEME!concept został wybrany do zrealizowania projektu dla marki WINIARY w ramach wygranego przetargu, w którym uczestniczyły 3 agencje.

- Za pośrednictwem magazynu długofalowo utrzymujemy bliski kontakt z naszymi konsumentami, dlatego szukaliśmy agencji, która przygotuje jak najbardziej atrakcyjną i zaskakującą propozycję odświeżenia treści i szaty graficznej magazynu, jak również tak przearanżuje pismo, by było jeszcze bardziej przejrzyste i przyjazne czytelnikom – mówi Robert Kołacz, redaktor naczelny magazynu „NOWA KUCHNIA OD KUCHNI” marki WINIARY

- BITEME!concept przekonał nas m.in. propozycją przeprojektowania magazynu do formuły i stylistyki zbliżonej do zachodnich publikacji kulinarnych i popularnych pism lifestylowych – podkreśla Kołacz.

W ramach kontraktu agencja odpowiadała za opracowanie zawartości 40-stronicowego magazynu: artykułów, przepisów kulinarnych i sesji zdjęciowej, ilustrującej przepisy, a także za wdrożenie nowej koncepcji graficznej pisma, przeformułowanie jego treści i układu.

Pierwsze zmiany widać już na okładce, która ma m.in. przeprojektowaną winietę. Znaczące modyfikacje zaszły także wewnątrz magazynu marki WINIARY „NOWA KUCHNIA OD KUCHNI” – wprowadzono nowy layout, który poprzez proste fonty, stonowaną i spójną stylistykę dodaje pismu elegancji, ale także więcej funkcjonalności.

- Skupiliśmy się na podejściu typograficznym, by ułatwić nawigację po magazynie, a przez zastosowanie wielu infografik staraliśmy się lepiej wyeksponować treści. Użyliśmy wysokojakościowych zdjęć potraw z wykorzystaniem perspektywy POV, dzięki czemu dania prezentowane w magazynie „je się oczami”. Ponadto zachęcają one czytelników do wypróbowania przepisów we własnej kuchni – opowiada Kamil.

Prandota-Prandecki z BITEME!concept - Zastosowaliśmy mini fotoreportaż z wykorzystaniem zdjęć redaktorów naczelnych magazynu, w naturalnym, kuchennym otoczeniu, podczas przygotowania dań. W najnowszym numerze umieściliśmy również ich autorskie przepisy. Kolejny zabieg wspierający budowanie relacji z czytelnikiem to wprowadzenie cyklu „Smakowity pojedynek na noże i widelce”, w którym czytelnicy dzieląc się swoimi pomysłami na danie z użyciem produktu marki WINIARY, mogą wygrać udział w wyjątkowej, kulinarnej sesji zdjęciowej i pokazać się na łamach pisma w kolejnym numerze.

Magazyn „KUCHNIA OD KUCHNI” (obecnie „NOWA KUCHNIA OD KUCHNI”) został stworzony w 1999 roku, z myślą o najwierniejszych konsumentach marki WINIARY. Aktualnie ukazuje się dwa razy w roku. Od ponad dekady prezentowane są w nim apetyczne przepisy ilustrowane zdjęciami, porady żywieniowe, ciekawostki kulinarne oraz nowości z portfolio marki WINIARY. Magazyn zmieniał się na przestrzeni lat, podążając za trendami kulinarnymi i oczekiwaniami Klubowiczów. Przez wiele lat był dostępny tylko w formie papierowej, obecnie wydawany jest również w wersji elektronicznej.

Agencja BITEME!concept współpracuje z marką WINIARY od października 2015 r. w ramach przygotowania strony wizualnej i redakcyjnej magazynu „NOWA KUCHNIA OD KUCHNI” marki WINIARY.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.