Artykuł Aterima wzmacnia dział komunikacji napisany przez dnia 07 listopad 2011. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: Celina Tąta, Aterima.

Celina Tąta - AterimaCelina Tąta dołączyła do działu komunikacji agencji zatrudnienia ATERIMA, obejmując stanowisko specjalisty ds. PR i CSR. Do jej obowiązków poza kształtowaniem relacji z mediami i wspierania komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firmy, będzie należało przede wszystkim koordynowanie projektów z zakresu CSR.

Celina Tąta pracowała poprzednio jako specjalista ds. PR w agencji Cafe PR. Jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Studiowała także komunikację na Uniwersytecie Fryderyka-Aleksandra w Norymberdze.

„W ostatnim czasie ilość projektów z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, które postanowiliśmy zrealizować z partnerami społecznymi znacząco wzrosła, dlatego też wzmocnienie działu komunikacji jest naturalnym krokiem. To właśnie działania CSR stanowią dla nas główny kierunek, w którym chcemy rozwijąć nasz dialog z otoczeniem” – mówi Wojciech Rzepka, członek Zarządu ATERIMA.

Agencja pracy ATERIMA (www.aterima.pl) to dynamicznie rozwijająca się agencja zatrudnienia działająca na rynkach polskim, niemieckim i francuskim. Poza stałym zespołem administracyjnym, firma obecnie zatrudnia kilkuset specjalistów pracujących poza granicami kraju. ATERIMA specjalizuje się branżach: opiekuńczej, medycznej, budowlanej i turystycznej. Główna siedziba firmy mieści się w Krakowie.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.