Artykuł Wybieraj technologie przyjazne środowisku, obniż rachunki za prąd napisany przez dnia 08 marzec 2016.

kuchnia z technologiami Franke

Jakie urządzenia AGD najlepiej sprawdzą się w kuchni? Funkcjonalne, estetyczne czy energooszczędne? Odpowiedź jest prosta. Wybierajmy sprzęty, które łączą wszystkie te cechy.
AGD z najnowszej oferty Franke są ergonomiczne, charakteryzują się ciekawym, nowoczesnym wzornictwem i co ważne, producent oferuje swoim Klientom szereg rozwiązań, które przyczyniają się do oszczędności energii i pozytywnie wpływają na środowisko naturalne.

Innowacyjna technologia zastosowana w piekarnikach Franke z linii Crystal polega na wykorzystaniu energooszczędnej metody grzania- Dynamic Cooking Technology, w skrócie DCT. Grzałki wykorzystane w piekarniku nagrzewają się dużo szybciej w porównaniu do tradycyjnych, dzięki czemu możemy zaoszczędzić do 20% energii. Dodatkowo uruchomienie funkcji niskiego poboru energii Low Energy umożliwia pieczenie przy pomocy 1 kW (zarówno podczas przyrządzania jednej potrawy i jak czterodaniowego posiłku), co pozwala lepiej wykorzystać moc dostępną w domowej instalacji elektrycznej.

Wiele modeli okapów Franke wyposażono w energooszczędne oświetlenie LED, które pozwala znacząco zmniejszyć zużycie energii, gwarantuje długi czas użytkowania, niewielką emisję ciepła oraz doskonałe rozprowadzenie światła. Ponadto najnowsze okapy posiadają silniki energooszczędne zużywające o 35% mniej energii niż te standardowe. Do wszystkich okapów Franke można zastosować filtry wykonane z materiału, który nadaje się do kilkukrotnego wyprania. To zapewnia dłuższy czas używania filtra, z zachowaniem jego efektywności. Wystarczy je zdemontować i włożyć do zmywarki.

W przypadku płyt indukcyjnych Franke, producent zastosował nową technologię Plus, która daje większą moc w krótszym czasie i przy mniejszym zużyciu energii, co wpływa na poprawę energooszczędności.

Chłodziarko-zamrażarki to podstawowe urządzenia kuchenne, które pracują bez przerwy-dniem i nocą. W tym przypadku kwestia oszczędności energii i szkodliwego odziaływania na środowisko jest szczególnie ważna, dlatego klasa energetyczna A+ towarzyszy wszystkim sprzętom Franke z tego segmentu. Zmywarki Franke także oznaczone zostały klasą efektywności energetycznej A, co daje spore oszczędności energii, wody i oczywiście czasu.

Przy wyborze urządzeń do naszej kuchni warto wybierać takie, które oprócz świetnego designu i funkcjonalności posiadają zaawansowane, energooszczędne technologie. Dzięki temu nie tylko zmniejszymy rachunki za prąd, ale także zadbamy o środowisko naturalne.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.