Artykuł Nowa odsłona linii Crystal marki Franke napisany przez dnia 22 luty 2016.

b_250_375_16777215_00_images_stories_PR_estoria_CrystalFranke_FMW_250_CR2_G_WH.jpg Nowa odsłona linii Crystal marki Franke. Odświeżona linia piekarników i kuchenek mikrofalowych Crystal marki Franke osiągnęła właśnie kolejny poziom elegancji i zaawansowania technologicznego. Subtelne zmiany stylistyki sprawiają, że urządzenia doskonale wpisują się w nowe standardy wzornicze, gdzie dominują klasyczne, proste formy i wykończenia ze szkła oraz stali szlachetnej. Natomiast dodatkowe funkcje poprawiają komfort użytkowania.

 

Piekarniki CRYSTAL CR 913 oraz CR 982 posiadają 121 predefiniowanych trybów pieczenia i 17 funkcji, wśród nich m.in. rozmrażanie, delikatne pieczenie, wyrastanie ciasta, podgrzewanie, pieczenie energooszczędne i BBQ. Urządzenia wyposażono także w udoskonalone programy pieczenia takie jak Menu Kompletne, który umożliwia przygotowanie czterodaniowego posiłku w ciągu zaledwie godziny. Pizza Menu pozwala na pieczenie 4 lub 3 porcji pizzy równocześnie. Program Wellness, którego sekret tkwi w wydłużonym czasie pieczenia, w niższych temperaturach, pomaga ograniczyć stosowanie tłuszczu i soli, dzięki czemu dania są soczyste i zachowują wartości odżywcze.

Ponadto piekarniki Crystal wyposażone są w blokadę przed dziećmi, automatyczne oświetlenie komory po otwarciu drzwi, delikatne otwieranie i zamykanie drzwi oraz w pełni kolorowy i dotykowy wyświetlacz TFT.

linia Crystal marki Franke
linia Crystal marki Franke
linia Crystal marki Franke
linia Crystal marki Franke
linia Crystal marki Franke

 

Innowacyjne grzałki nowej generacji DCT (Dynamic Cooking Technology) nagrzewają się dużo szybciej w porównaniu do tradycyjnych i zużywają na to znacznie mniej energii. Dzięki zastosowaniu technologii DCT można przygotować czterodaniowy posiłek wykorzystując zaledwie 1 kW energii. Wszystkie piekarniki posiadają klasę energetyczną A++.
Kuchenki mikrofalowe wyposażone zostały w 3 funkcje grzania, nowoczesny elektroniczny programator z wyświetlaczem LCD, blokadę przed dziećmi oraz funkcję grilla. Wnętrze kuchenek wykonane zostało ze stali szlachetnej.

Nowa odsłona linii Crystal to dowód na to, że firma Franke nieustannie pracuje nad udoskonalaniem swoich urządzeń, zarówno pod kątem wzorniczym jak i technologicznym, tak by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nowa linia piekarników i kuchenek mikrofalowych Franke Crystal dostępna jest w trzech uniwersalnych kolorach: czarne i biało szkło oraz stal szlachetna.

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

Od ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa
w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.