Artykuł Marek Szymański dyrektorem regionalnym Europy Wschodniej Franke Group napisany przez dnia 16 marzec 2016.

Marek Szymański - FrankeOd 1 marca 2016 Marek Szymański Prezes Zarządu Franke Polska objął stanowisko dyrektora rozszerzonego regionu Europy Wschodniej. W skład nowego regionu weszły kraje: Rosja, Kazachstan, Białoruś, Polska, Czechy, Słowacja i Ukraina.

 

Marek Szymański jest prezesem Zarządu Franke Polska od 2006 roku. Z marką Franke jest związany od ponad 20 lat. Celem Szymańskiego jest konsekwentne wzmacnianie pozycji handlowej marki na wszystkich rynkach. Szczególnym wyzwaniem są rynki Europy Wschodniej, które zgłaszają zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania oraz nowoczesne wzornictwo.

Jedną z pierwszych decyzji jest równoległe wprowadzenie na rynek rosyjski i polski nowej linii systemów kuchennych Frames by Franke. To zupełnie świeże spojrzenie na kuchnię, całkowicie spójne wzorniczo i kompletnie wyposażające wnętrze.

Marka Franke to synonim szwajcarskiej jakości, wiarygodności i profesjonalizmu. Produkty Franke takie jak zlewozmywaki, baterie kuchenne oraz innowacyjne okapy, piekarniki czy płyty grzewcze, tworzone są przy zachowaniu rygorystycznych norm ochrony środowiska i najwyższej dbałości o detale. Firmę wyróżnia szczególne zaangażowanie w aktywne budowanie relacji z klientami, bo to ich zadowolenie i zaufanie Franke stawia na pierwszym miejscu.

W Polsce Franke działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i zatrudnia około 80 pracowników.
Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.pl

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.