Artykuł Wielka Pieniawa zaprasza do konsumpcji swojej nowej strony! napisany przez dnia 21 listopad 2011. Wyszukiwany jest po takich frazach jak: wielka pieniawa, woda mineralna, woda.

Producent Wielkiej Pieniawy - wody znanej ze swoich właściwości zdrowotnych, która wydobywana jest od 1904 roku, udostępnił konsumentom z końcem października nową stronę internetowa tej wody. Wdrożenie tego projektu Zespół Uzdrowisk Kłodzkich powierzył agencji reklamowej adStone z Poznania. Przy budowaniu strony postawiono na prostotę, minimalizm i funkcjonalność a jednocześnie bogaty merytorycznie przekaz.

Branża FMCG docenia potęgę Internetu, dlatego też producent Wielkiej Pieniawy chcąc szczególnie  wpisać się w świadomość konsumenta, zdecydował się na cały pakiet działań e-PR do promocji swoich produktów, mające na celu zwiększenie rozpoznawalności marki na polskim rynku, m.in. poprzez zaznaczenie jej obecności w social media. Agencja adStone zaproponowała również Wielkiej Pieniawie kampanię SEO/SEM oraz aktywność w zakresie buzz marketingu.
Zespół Uzdrowisk Kłodzkich z agencją adStone współpracuje już od dwóch lat, co przedłożyło się na powierzenie projektu o charakterze pro-ekologicznym, pod patronatem Staropolanki, który sprawdził się na rynku i cieszy się dużym zadowoleniem klientów. Strona znajduje się pod adresem www.wielka-pieniawa.pl.

Wielka Pieniawa

Wielka Pieniawa


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.