Niedawno na rynku pojawiła się nowa seria kosmetyków BioDermic Dermocosmetics sygnowanych hasłem „BIO warto”. Marka podkreśla, że warto, „bio” udoskonalone receptury kosmetyków pozwalają uzyskać efekty zbliżone do profesjonalnych zabiegów kosmetycznych i sprawić by skóra była piękna i zdrowa. W czym tkwi sekret?

BioDermic - Bio warto

 

Bio warto - Interesująca oferta

Po pierwsze marka może się poszczycić dość ciekawą gamą produktów. W ofercie jest zaledwie 18 kosmetyków, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno miłośnicy nawilżającego kwasu hialuronowego, regenerującego kolagenu oraz odżywczej oliwki, jak i zwolennicy przeciwstarzeniowego kawioru, czy też perły o właściwościach wygłądzających. Są to kremy na dzień, na noc, sera, jak i maski do twarzy, a także dedykowany krem do szyi i dekoltu oraz krem pod oczy.

Efekt 3D?

BioDermic Dermocosmetics oferuje trzy sera do twarzy i właśnie jedno z nich stało się głównym bohaterem ostatniej kampanii.  To Serum 3D intensywnie wygładzające z kwasem hialuronowym. Co kryje się za tą intrygującą nazwą? Efekt 3D! Kosmetyk sprawia, że następuje poprawa kondycji skóry, która odzyskuje zdrowy, młody wygląd. Staje się aksamitnie gładka, ujędrniona i sprężysta. Trzeba przyznać, że brzmi to niezwykle zachęcająco.

Bogaty skład kosmetyków BioDermic

Marka przez kilka lat udoskonalała składy kosmetyków, więc dlatego teraz mocno podkreśla bogactwo specjalnie wyselekcjonowanych składników. „Receptury opracowaliśmy na bazie aktywnych biologicznie substancji, w taki sposób, by poszczególne komponenty wzajemnie wzmacniały swoje działanie. To wręcz nasza filozofia.” – czytamy w oświadczeniu BioDermic Dermocosmetics. Właśnie na tym ma polegać podkreślana niezwykła skuteczność kosmetyków. I bezpieczeństwo. Preparaty pozbawione są parabenów  i silikonów, co jak podkreśla producent „jest oczywistą i naczelną cechą produktów BioDermic Dermocosmetics”.

To wszystko ma sprawiać, że za sprawą tych kosmetyków każdy może zafundować sobie swoje małe spa we własnym domu. Czy tak się stanie, w konsekwencji czego BioDermic Dermocosmetics na trwale zagości na kobiecej liście „must have”, okaże się w najbliższej przyszłości. Więcej informacji na stronie https://biodermic.pl/.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.