Eco Slim (Logo)Na początku tego roku na naszym rynku zadebiutowały krople odchudzające Eco Slim ™. Bardzo szybko zdobyły ogromną popularność. Czy słusznie? Czy ten produkt faktycznie działa? Czy efekty odchudzające są takie jak podaje producent?

Eco Slim - Termogenik w kroplach

Krople EcoSlim - fiolka

Nowe krople odchudzające Eco Slim to typowy termogenik czyli silny spalacz tłuszczu. Jego skuteczność uzależniona jest od od kilku czynników ale należy pamiętać, że najlepsze efekty uzyskuje się włączając w proces utraty wagi aktywność fizyczną. Samo spożywanie fat burnera ma ograniczony sens. By zaczął działać z całą swoją siłą należy w procesie odchudzania stosować aktywność fizyczną: siłownię, bieganie, pływanie - coś co wymaga energii. Gdy organizm poddany jest wysiłkowi fizycznemu energia zgromadzona w tłuszczu zamienia się w tą potrzebną do działania a tłuszcz znika. Właściwości Eco Slim[1] doskonale opisane zostały na stronie Eco Supplements.

Znajdziecie tam również szczegółowy skład produktu oraz podobnie jak u nas link do oficjalnej strony produktu. To ważne ponieważ rynek zasypany jest podróbkami, imitacjami itp. Szczególnie niebezpieczne jest kupowanie na akcjach internetowych takich jak eBay czy Allegro. Dostępne tam są produkty z chin o niewiadomym składzie mogące nawet bardzo mocno zaszkodzić naszemu zdrowiu. Producent zastrzega, że jedyną bezpieczną drogą jaką można nabyć produkt jest jego oficjalna strona:

 

Termogeniki są suplementami znanymi już od dłuższego czasu, różnią się między sobą substancjami czynnymi i grupą docelową. Większość przeznaczona jest dla sportowców ponieważ ułatwiają ciężkie treningi. W skład suplementów tego typu bardzo często wchodzą substancje zwiększające wydajność, polepszające samopoczucie. Podobnie jest w przypadku kropel Eco Slim. Mają one bardzo bogaty skład. Substancje wykorzystane w tym suplemencie są dobrze znane ze swoich właściwości, jest wiele badań naukowych, które w sposób pewny potwierdzają ich skuteczność.

Czy warto stosować Eco Slim?

Jeżeli w proces odchudzania zamierzasz włączyć aktywność fizyczną to zdecydowanie tak. Jeżeli liczysz na to, że jakieś krople same Ciebie odchudzą to szkoda pieniędzy bo efekty będą skromne i raczej nie będziecie zadowoleni. Jak na suplement witaminowy jest zdecydowanie za drogi. Jego moc odczujesz dopiero wtedy gdy wykrzystasz jego właściwości termogeniczne.

Krople Eco Slim - Składniki

Krople Eco Slim - Składniki

Jako fat burner (spalacz tłuszczu) jest zdecydowanie godny polecenia. Jest niesamowicie skteczny i przy zaangażowaniu w trening można uzyskać na prawdę nieprzeciętne wyniki odchudzające. Wg portalu Twoja Konsultantka, poświęconemu odchudzaniu stosowanie suplementu Eco Slim jest także bezpieczne i podparte badaniami naukowymi[2]. Zwracają tam szczególnie uwagę na dwa składniki:

 • L-karnitynę,
 • chitozan.

Pierwszy jest dobrze znanym spalaczem tłuszczu o szerokim działaniu a drugi wiąże tłuszcze i wydala je z organizmu. Jedna cząsteczka chitozanu wiąże kilka razy więcej cząsteczek tłuszczu niż sama waży.

Dodatkową zaletą preparatu jest ogromna zawartość witamin (głownie z grupy B), takich jak:

 • Ryboflawina (Witamina B2),
 • Kwas pantotenowy (Witamina B5),
 • Pirydyksyna (Witamina B6),
 • Inozytol (Witamina B8),
 • Kobalamina (Witamina B12),
 • tauryny i minerałów.

Witaminy i merały są potrzebne w procesie odchudzania. Organizm gdy się oczyszcza traci również te cenne składniki pokarmowe i ich suplementacja jest wyjątkowo ważna. Uzupełniając je zapewniamy organizmowi zdrowe przejście przez cały proces oraz wzmocnienie działania innych składników. Efektem suplementacji witaminami i minerałami jest również lepsze samopoczucie. Krople zamówić można w takich krajach jak: Hiszpania, Portugalia, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Włochy, Francja, Cypr, Grecja, Rosja, Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Rumunia, Czechy, Węgry, Słowacja, Słowenia, Chorwacja, Bułgaria, Holandia, Belgia, Malezja, Tajlandia, Filipiny, Tadżykistan i Anglia.


Przypisy

 1. Eco Supplements: "Eco Slim ™ – Innowacja w dziedzinie naturalnego odchudzania", 2017.
 2. Twoja Konsultantka: "Eco Slim ™ - krople odchudzające - Czy warto kupić?", 2017.
 3. Czeczot, Hanna, and Dorota Ścibior. "Rola L-karnityny w przemianach, żywieniu i terapii Role of L-carnitine in metabolism, nutrition and therapy." Journal cover 70 (2016).
 4. Gryszczyńska, Agnieszka. "Witaminy z grupy B-naturalne źródła, rola w organizmie, skutki awitaminozy." (2009).
 5. Nowak, K., and B. Żmudzińska-Żurek. "Ryboflawina, znana jako witamina B 2." Chemik 62.2 (2009): 65-67.
 6. Kulasek, Gustaw, Michał Jank, and Ewa Sawosz. "Biologiczna rola tauryny u ssaków.", Życie weterynaryjne 79.11 (2004): 603-608.
 7. Budryn, Grazyna, and Ewa Nebesny. "Fenolokwasy - ich właściwości, wystepowanie w surowcach roślinnych, wchłanianie i przemiany metaboliczne.", Bromatol Chem Toksyk 2 (2006): 103-110.
 8. Leszczynska, T., and Paweł M. Pisulewski. "Wpływ wybranych składników żywności na aktywność psychofizyczną człowieka.", Żywność Nauka Technologia Jakość 11.1 (2004): 12-24.

Legenda

EspañaEspaña
PortugalPortugal
DeutschlandDeutschland
ÖsterreichÖsterreich
SchweizSchweiz
ItaliaItalia
FranceFrance
ΚύπροςΚύπρος
ΕλλάδαΕλλάδα
РоссияРоссия
PolskaPolska
LietuvaLietuva
LatvijaLatvija
EestiEesti
RomâniaRomânia
Česká RepublikaČeská Republika
MagyarországMagyarország
SlovenskoSlovensko
SlovenijaSlovenija
HrvatskaHrvatska
БългарияБългария
NederlandNederland
BelgiëBelgië
MalaysiaMalaysia
ประเทศไทยประเทศไทย
PilipinasPilipinas
ТоҷикистонТоҷикистон
EnglandEngland

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.