Sponsor

Sponsorem głównym Poratlu Ona24.eu w tym miesiącu jest firma Sztuczna Inteligencja Sp. z o.o.

Firma oferuje tzw. Wirtualnych Konsultantów, czyli boty (roboty) pracujące na stronach interentowych. Przykładem takiego Bota jest Wirtualny Konsultant Beata pracujący na stronie:

konsultantka Oriflame

Podczas rozmowy z WK internauta dowiaduje się jak zostać konsultantem Oriflame, zostaje zachęcany do wstąpienia do Klubu. Istnieje również możliwość zapisania się do Oriflame on-line. Bot zwizualizowany jest za pomoca zdjęć zmieniających się w zależności od "nastroju" konsultanta. W zależności od aktualnej promocji w Oriflame, wpisowe do Klubu wynosi albo 1 zł albo 19zł. Dla nowo wstępujących osób przygotowany jest tzw. Program Witamy. Osoby korzystające z tej promocji nagradzane są bardzo ciekawymi bonusami w postaci tańszych kosmetyków, gadżetów i innych rzeczy np. kuferków. Bot wytłumaczy również w jaki sposób zarabiać na sprzedaży kosmetyków i budowaniu własnej grupy sprzedażowej.

 

Inguaris posiada znacznie większe możliwości niż ten prezentowany na stronie Oriflame. Konsultant może być ruchomy (video) mieć podłaczony syntezator mowy IVO. W zasadzie zakres wiedzy i funkcje techniczne robota zależą od pomysłowości Klienta i jego możliowści finansowych. 

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.