Portal nie tylko dla kobiet

Portal marketingowy www.ONA24.eu - Wiadomości marketingowe, PR i MLM - skupiamy społeczność głównie kobiet interesujacych się marketingiem, PR, MLM, telemarketingiem, gospodarką i finanasami. Znajdziesz u nas informacje branżowe, materiały prasowe dotyczące ciekawych produktów i usług, akcji marketingowych, reklamowych i PR. Szczególną uwagę zwracamy na informacje dla Konsultantek różnych firm MLM.

Sponsor

Sponsorem głównym Poratlu Ona24.eu w tym miesiącu jest firma Sztuczna Inteligencja Sp. z o.o.

Firma oferuje tzw. Wirtualnych Konsultantów, czyli boty (roboty) pracujące na stronach interentowych. Przykładem takiego Bota jest Wirtualny Konsultant Beata pracujący na stronie:

konsultantka Oriflame

Podczas rozmowy z WK internauta dowiaduje się jak zostać konsultantem Oriflame, zostaje zachęcany do wstąpienia do Klubu. Istnieje również możliwość zapisania się do Oriflame on-line. Bot zwizualizowany jest za pomoca zdjęć zmieniających się w zależności od "nastroju" konsultanta. W zależności od aktualnej promocji w Oriflame, wpisowe do Klubu wynosi albo 1 zł albo 19zł. Dla nowo wstępujących osób przygotowany jest tzw. Program Witamy. Osoby korzystające z tej promocji nagradzane są bardzo ciekawymi bonusami w postaci tańszych kosmetyków, gadżetów i innych rzeczy np. kuferków. Bot wytłumaczy również w jaki sposób zarabiać na sprzedaży kosmetyków i budowaniu własnej grupy sprzedażowej.

 

Inguaris posiada znacznie większe możliwości niż ten prezentowany na stronie Oriflame. Konsultant może być ruchomy (video) mieć podłaczony syntezator mowy IVO. W zasadzie zakres wiedzy i funkcje techniczne robota zależą od pomysłowości Klienta i jego możliowści finansowych. 

Ona24.eu - All rights reserved.