Promowane

Artykuły promowane.

Czytaj więcej: Stać Ciebie na dom zrównoważony!Budownictwo zrównoważone opiera się na kilku fundamentalnych zasadach. Uwzględnia zarówno postęp gospodarczy i technologiczny oraz nasze dążenie do dobrobytu, z drugiej strony obejmuje poszanowanie natury i dbałość o środowisko pod kątem potrzeb przyszłych pokoleń. Okazuje się, że równowaga w budownictwie wcale nie musi być luksusem, na który stać nielicznych. Wiele programów publicznych pomoże nam w sfinansowaniu rozwiązań miłych zarówno środowisku, jak i naszemu portfelowi.

więcej: Stać Ciebie na dom zrównoważony!

Czytaj więcej: iPlacement wzmacnia zespół zarządzania produktemW marcu do zespołu iPlacement dołączyła Paulina Wojtasik, obejmując nowo utworzone stanowisko Mobile Media Manager.

więcej: iPlacement wzmacnia zespół zarządzania produktem

Czytaj więcej: Magdalena Mulenga nowym Dyrektorem Zarządzającym QUISMA PolskaMagdalena Mulenga poprzednio pracowała jako Client Leadership Director w Mindshare Polska, gdzie była odpowiedzialna za zarządzanie zespołem oferującym usługi mediowe full service – zarówno offline jak i digital - dla takich klientów jak m.in.: IBM, Motorola, HSBC, Foodcare, TM Toys. Mulenga będzie również odpowiedzialna za launch nowej platformy Quisma na polskim rynku oraz za komunikację oferty firmy QUISMA z zakresu performance marketing, rozwiązań w ramach reklamy digital, dzięki którym reklamodawca płaci jedynie za ustalony efekt.

więcej: QUISMA Polska zatrudnia nowego Dyrektora Zarządzającego

Czytaj więcej: Czas na ZTE w PolsceFirma ZTE Poland, producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych, ma przyjemność poinformować, że z dniem 01.01.2012 przedłuża współpracę z agencją 4 Publicity.

więcej: ZTE Poland podpisała długoterminową umowę z agencją 4 Publicity

Czytaj więcej: WITTCHEN wchodzi na rynek perfumWITTCHEN, lider na rynku galanterii skórzanej, jeszcze przed świętami wprowadzi na rynek własne wody perfumowane. Marka wprowadza cztery zapachy wód perfumowanych dla kobiet i mężczyzn. Ich nazwy zostały zaczerpnięte z czterech stron świata: Nord i Sud to zapachy męskie w których przeważają nuty korzenne, a Est i Ouest to zapachy damskie z subtelnymi nutami kwiatowo-owocowymi.

więcej: WITTCHEN wchodzi na rynek perfum

Czytaj więcej: Kobieca ciekawość zaspokojona dzieki Redd`sDzięki Redd`sowi Monika zaspokoiła swoją ciekawość - wydała tomik z twórczością swojego dziadka. Latem tego roku ponad siedem tysięcy młodych Polek wzięło udział w konkursie Redd`s i zdradziło, co ciekawi je najbardziej. W wyniku burzliwych obrad jury i głosowania internautów zwyciężczynią została Monika Wojtanek z Wadowic. W nagrodę Redd`s zaspokoił jej ciekawość oraz spełnił największe marzenie – właśnie ukazał się tomik z twórczością nieżyjącego już Adama Deca, dziadka Moniki.

więcej: Kobieca ciekawość zaspokojona dzieki Redd`s

Czytaj więcej: Twinings - herbata nie tylko na świętaŚwięta Bożego Narodzenia to dla każdego wyjątkowy czas, pełen pięknych tradycji. Spotkania z rodziną przy stole wigilijnym, dzielenie się opłatkiem czy też wspólne śpiewanie kolęd to tylko wybrane obyczaje. A jak wyglądają święta w Wielkiej Brytanii?

więcej: Twinings - herbata nie tylko na święta

Czytaj więcej: Limitowany TAG Heuer 300 SLR Calibre 1887 już w PolsceWyłącznie w salonach W.KRUK dostępny jest zegarek TAG Heuer 300 SLR Calibre 1887. Do Polski trafiło 25 sztuk z limitowanej serii 5 tys. egzemplarzy. TAG Heuer 300 SLR Calibre 1887 Chronograph przywodzi na myśl klasyczne chronografy z lat 50. Brązowa tarcza, na której umieszczono historyczne logo Heuer oraz perforowany, skórzany pasek utrzymane są w stylistyce retro. Jako napęd posłużył bardzo precyzyjny, automatyczny mechanizm 1887 stworzony we własnej manufakturze. Skala tachymetrowa umieszczona na lunecie przypomina o związkach modelu ze światem wyścigów samochodowych.

więcej: Limitowany TAG Heuer 300 SLR Calibre 1887 już w Polsce

Czytaj więcej: Dieta z głowąWedług badań przeprowadzonych w 2010 r. przez PBS DGA, prawie co piąty Polak podejmuje działania zmierzające do zmniejszenia masy ciała. Większość osiąga ten cel poprzez dietę. Co ciekawe, aż jedna czwarta badanych zadeklarowała, że nie szuka żadnych informacji dotyczących odchudzania.

więcej: Dieta z głową

Czytaj więcej: Całkiem Fajny Kąsek, czyli Chrupiące skrzydełka w ofercie firmy Aves330 gramowy kubełek w czerwonej, radosnej szacie graficznej. W nim soczyste skrzydełka kurczaka, obtoczone pyszną, pikantną panierką. Tak pomysłowo i apetycznie prezentują się Chrupiące skrzydełka - absolutna nowość w ofercie firmy Aves.

więcej: Całkiem Fajny Kąsek, czyli Chrupiące skrzydełka w ofercie firmy Aves

Ona24.eu - All rights reserved.