OriflameMiło nam poinformować, że marka Oriflame znalazła się w czołówce 5 najbardziej medialnych marek kosmetycznych w rankingu magazynu branżowego PRESS. Zajęcie 4 miejsca w najbardziej konkurencyjnej kategorii- brandów kosmetycznych to bardzo duże wyróżnienie dla działań PR prowadzonych przez Oriflame Poland.

Avon, L’Oreal, Nivea, Oriflame i Ziaja to marki najczęściej i najlepiej opisywane w prasie - zdobyły zbliżoną liczbę punktów za wydźwięk, a wśród publikacji o nich przeważały pozytywne.

Wyboru branż i brandów dokonano poprzez wskazanie tych, które w okresie od lipca 2010 do czerwca 2011 roku zostały przywołane w największej liczbie publikacji. W rezultacie powstało dwanaście zestawień sektorowych (w tym kosmetyczna branża), w ramach których ukazane zostały wyniki analiz dotyczących pięciu top marek. "Top Marka 2011" po raz pierwszy prezentuje branżę kosmetyczną. Pięć TOP Marek to efekt największej ilości publikacji prasowych. Publikacje poddane analizie pochodzą z monitoringu ponad 1000 tytułów prasowych - zarówno o zasięgu ogólnopolskim, jak i regionalnym.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.