OriflameIntensywnie pokazujemy się w mediach. Nasi Konsultanci goszczą w programach telewizyjnych, na łamach czasopism kobiecych, a od 16 maja ruszyliśmy z nową kampanią telewizyjną. Szukaj nas w mediach!

Kampania telewizyjna Maxi Lash

16 maja ruszyła kampania telewizyjna, która potrwa do 22 czerwca. W reklamie promujemy najnowszy tusz do rzęs – prawdziwy hit Katalogu 8! Wyemitują ją m.in. takie stacje, jak TVP1, TVP2, TVN, Polsat, AXN, Discovery, MTV. Koniecznie obejrzyj reklamę tuszu do rzęs Maxi Lash!

Promowanie możliwości biznesowych

W ramach promowania możliwości biznesowych oferowanych przez Oriflame, Konsultanci są gośćmi popularnych programów telewizyjnych, takich jak „Dzień Dobry TVN” oraz „Pytanie na śniadanie” (TVP2). Kolejny program już 9 czerwca w TVP2!

Kampania testymonialowa w prasie

Od 11 maja na łamach popularnych magazynów kobiecych ukazuje się cykl artykułów poświęconych Konsultantom, którym udało się odmienić swoje życie dzięki współpracy z Oriflame. Ich przykłady i historie mogą okazać się wspaniałą inspiracją. Artykułów o Konsultantach szukaj w takich czasopismach jak :

  • Cosmopolitan (na rynku od 11.05);
  • NAJ (na rynku od 19.05);
  • JOY (na rynku 24.05);
  • Claudia, Glamour, Przyjaciółka (na rynku od 26.05);
  • Pani Domu (na rynku od 30.05);
  • Świat Kobiety, Tina (na rynku od 01.06);
  • Olivia (na rynku od 10.06);

Kampania prasowa WTA

Od 31 maja na łamach czasopism: Elle, Gala, Glamour, JOY, Cosmopolitan, Shape, Uroda, Party i Viva będzie można zobaczyć reklamę kosmetyków Oriflame – sponsora kobiet sukcesu. Chcemy być najlepsi, więc wybieramy najlepszych, dlatego podjęliśmy współpracę z Caroline Wozniacki – numerem 1 tenisa kobiecego na świecie.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.