Caroline Wozniacki3 kwietnia 2011 roku, Oriflame – jedna z najszybciej rozwijających się marek kosmetycznych na świecie - podpisała umowę sponsoringową z numerem 1 światowego tenisa– Caroline Wozniacki. To kolejny krok po podpisaniu przez firmę umowy, na mocy której Oriflame stała się głównym partnerem kosmetycznym Mistrzostw Tenisa Kobiecego WTA (Women’s Tennis Association).

Oriflame jest firmą kosmetyczną, założoną w Szwecji w 1967 roku, oferującą swoje kosmetyki w sprzedaży bezpośredniej przez 3,5 miliona konsultantów w ponad 60 krajach. W ramach 2-letniej umowy, Oriflame będzie sponsorowała Caroline Wozniacki we wszystkich krajach, w których posiada swoje przedstawicielstwa. Oriflame jest oficjalnym partnerem WTA w Europie, Rosji, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce i będzie obecne na 22 turniejach WTA w 2011 roku.

Caroline Wozniacki pojawi się w kampaniach reklamowych i katalogach Oriflame. Będzie wspierała kosmetyki, produkty Wellness oraz akcesoria biżuteryjne, jak również możliwości biznesowe, jakie daje współpraca z Oriflame.

“Caroline odzwierciedla ducha Oriflame. Posiada osobowość zwycięzcy, która stanowi inspirację dla kobiet na całym świecie,” powiedział Michael Cervell, Starszy Wiceprezes Globalnej Sprzedaży Bezpośredniej w Oriflame. “Ogromnie się cieszymy z tego, że możemy współpracować z Caroline, aby podkreślić nasze partnerstwo z WTA i zaprezentować wartości Oriflame – pokazując, że jeśli konsekwentnie dąży się do celu, robiąc coś co się kocha, możemy spełnić swoje marzenia.” – dodał.

“ Stanie się numerem 1 w kobiecym tenisie, było spełnieniem mojego marzenia. Wymagało to ode mnie ogromnej pasji i determinacji. Mam nadzieję, że pracując z Oriflame, zainspiruję inne kobiety – aby wkładały całe serce w to, co robią. Jako kobieta, mogę powiedzieć, że kocham kosmetyki i chcę wyglądać jak najlepiej, więc współpraca z firmą kosmetyczną, dzięki której mogę poznać tajniki makijażu, sprawia mi naprawdę wielką przyjemność”  - skomentowała Caroline.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.