Czytelniczki oraz dziennikarki pisma doceniły wygładzający scrub do twarzy Swedish Spa przyznając mu kryształową statuetkę w kategorii popularne kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Jest to już 13 edycja prestiżowego konkursu Prix de Beauté w Polsce. Nagroda Prix de Beauté Cosmopolitan 2011 jest tym cenniejsza, że przyznana została przez czytelniczki magazynu pokazując w ten sposób, iż ufają i doceniają one jakość produktów Oriflame.


Konkurs Prix de Beauté  jest organizowany przez wszystkie międzynarodowe edycje magazynu Cosmopolitan. Celem plebiscytu Prix de Beauté Cosmopolitan jest wyróżnianie i promowanie najciekawszych propozycji kosmetycznych i sposobów pielęgnacji urody. Jest to  nas ogromnie wyróżnienie, iż kolejny produkt Oriflame został laureatem tak prestiżowego plebiscytu. W zeszłym roku Oriflame zostało nagrodzone  przez jury w kategorii kosmetyki męskie za krem przeciwzmarszczkowy Total Age Control.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.