Woda Toaletowa Rock Angel by Ewa Farna

W niedzielę 24 lipca w studiu telewizyjnym „Dzień Dobry Wakacje” Ewa Farna opowiedziała o nowym zapachu Oriflame, którego jest twarzą. Zapach Rock Angel, bo o nim mowa mógł mieć tylko jedną ambasadorkę - Ewę Farnę - rockową artystkę o delikatnej duszy i anielskim głosie.

W studiu TVN wokalistka opowiedziała o współpracy z Oriflame,  zapachu Rock Angel, a także podzieliła się z widzami swoimi sekretami oraz planami na przyszłość. Jeśli chcesz dowiedzieć się co Ewa sądzi o nowym zapachu, kto załatwia sprawy finansowe wokalistki, a także gdzie wybiera się na studia i co planuje na swoje osiemnaste urodziny – koniecznie obejrzyj materiał z telewizyjnego wywiadu!

Woda Toaletowa Rock Angel by Ewa Farna

Ten zapach odzwierciedla Twoją podwójną naturę - delikatną i subtelną z jednej strony, a z drugiej odważną i pełną temperamentu. Słodka, niewinna gruszka i romantyczna gardenia ujawniają się zaraz przed zuchwałymi nutami drzewa cedrowego, które pokazują Twoje drugie - figlarne oblicze. 30  ml
Kod:23897

Rock Angel by Ewa Farna


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.