Drogocenny sekret jędrnej skóry"Piękna cera to luksus, na który wszystkie zasługujemy." Monica Bellucci prezentuje udoskonaloną serię Royal Velvet. Oriflame rozpoczęło współpracę z aktorką o międzynarodowej sławie, Monicą Bellucci, by wypromować nową, luksusową serię kosmetyków ujędrniających.Znana ze swej ponadczasowej urody, zniewalającej włoskiej zmysłowości i eleganckiego stylu aktorka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i ponętnych kobiet na świecie, a to czyni ją idealną ambasadorką dla serii Royal Velvet.

 

Wzbogacona o ekstrakt z Czarnego Irysa o niespotykanych właściwościach i puder z minerałów meteorytu, nowa formuła Royal Velvet jest bardziej skuteczna niż kiedykolwiek dotychczas. Naturalnie wspomaga produkcję kolagenu i elastyny i wzmacnia sprężystość skóry, utrzymująć jej młodzieńczy wygląd i jędrność.

Zaledwie po dwóch tygodniach używania kremów Royal Velvet 2/3 kobiet powiedziało, że zdecydowanie odczuło ujędrniające działanie kremu, a ich skóra wydawała się bardziej naprężona. Po 4 tygodniach niemal 3/4 zauważyło widoczną różnicę w wyglądzie linii mimicznych i zmarszczek. (Konsumenckie testy skuteczności z udziałem 91 kobiet powyżej 40 roku życia.)

Już 23 września rusza kampania telewizyjna, w której Monica Bellucci będzie promować udoskonaloną serię Royal Velvet.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.