Forever Living Products

Forever Living Products, założone zostało w Arizonie w roku 1978 przez Rexa Maughana. FLP powstało aby rozpowszechnić i przybliżyć ludziom wspaniały dar Natury, jakim jest Aloe Vera. W ofercie handlowej Forever Living Products znajduje się wszystko, cokolwiek tylko można wytworzyć stosując czysty, naturalny stabilizowany miąższ aloesowy jako podstawę składu. Miąższ Aloe Vera stabilizowany metodą zastrzeżoną przez amerykański patent, sprzedawany w stanie czystym jest już od lat atutem handlowym firmy FLP. Forever Living Products posiada Certyfikat Jakości IASC Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu, oraz Świadectwo Koszerności i Islamską Pieczęć Aprobaty.

Czytaj więcej: Wymiar globalnyW tym roku Super Rally, czyli wielkie ogólnoświatowe spotkanie najlepszych Dystrybutorów ze wszystkich zakątków globu, odbyło się w stolicy USA, Waszyngtonie. Jak się okazało, miejsce zostało wybrane doskonale, bowiem największą nowiną Zjazdu było ogłoszenie nowego, globalnego wymiaru Forever! Co to oznacza? Przede wszystkim, już od 2013 roku odbywał się będzie jeden globalny Zjazd, za każdym razem organizowany w innym – ale zawsze wyjątkowym i luksusowym – miejscu, na różnych kontynentach.

Czytaj więcej: Be free foreverMijanie każdego roku wyznaczają znaczące wydarzenia: święta, rocznice, urodziny. Wszystkie są bardzo ważne, jednak w ciągu ostatnich 33 lat dla mnie mijanie kolejnego udanego roku wyznacza wielkie wydarzenie, w którym dopiero co uczestniczyliśmy – Super Rally!

Czytaj więcej: Światowy Zjazd ForeverW minionym miesiącu uczestniczyliśmy w wielkim święcie Forever – połączonym Zjeździe Światowym, Zjeździe Europejskim i Europejskim Podziale Zysków. Liderzy z innych kontynentów byli pod ogromnym wrażeniem tego wydarzenia i zgodnie przyznali, że takiej imprezy jeszcze nie widzieli! Dzięki temu zaś, że w Wiedniu gościli również uczestnicy Zjazdu Światowego, mieliśmy okazję uczyć się od najlepszych z najodleglejszych zakątków naszego globu. Sobotni dzień rozpoczął się od fenomenalnych szkoleń, które poprowadzili m.in. Lino Barbosa z Brazylii, Simon Davidson z Indii i John Ekperigin z Nigerii – cóż za porcja inspiracji i motywacji!

Czytaj więcej: ARGI + Wspiera Ciebie każdą porcją

Forever ARGI+TM (kod 320) zawiera L-argininę – niesamowity aminokwas znany z tego, że wspiera wiele witalnych funkcji naszego organizmu. Dlatego naukowcy nazywają L-argininę „cudowną cząsteczką”. Mamy szczęście – Forever Living „zaklęło” ją w suplement, o którym wszyscy mówią, ponieważ dostarcza 5 gramów L-argininy w jednej porcji. Zawiera także zestaw witamin i antyutleniaczy, by pomóc twojemu organizmowi zachować dobrą kondycję i zdrowie. Podziękowania dla Forever!

Czytaj więcej: Wdzięczne serceI znów mamy wiosnę. Uwielbiam tę porę roku – początek nowego sezonu, czas odrodzenia, gdy wszystko zdaje się być świeże, a możliwości są nieograniczone. Przepraszam tych z Was, którzy mieszkacie na południowej półkuli i szykujecie się do zimy, ale myślę, że i Wy zrozumiecie intencję mojego listu.

Czytaj więcej: Nawyk sukcesuKażdy z nas wie, że czynnikiem koniecznym po to, by utrzymać dynamikę rozwoju biznesu Forever jest zapraszanie do współpracy nowych osób. Kiedy przeglądam raporty widzę, że jedni dystrybutorzy sponsorują bardzo aktywnie i regularnie rozszerzają swoją strukturę bezpośrednią, natomiast drugim nie idzie to tak sprawnie. Zastanawiałem się nad tym, w czym tkwi różnica, czemu niektórym sponsorowanie przychodzi z większą łatwością niż innym i przypomniałem sobie scenę jakiej byłem świadkiem kilka lat temu.

Czytaj więcej: Lekcje z galerii sztukiPodróżując po świecie miałem okazję oglądać piękne, inspirujące dzieła sztuki i często zastanawiałem się jakie były losy ich autorów. Myślałem o tym kto lub co było dla danego artysty inspiracją, co pomogło mu wzbić się na takie wyżyny w swoim kunszcie, a także o tym, jaką lekcję mogę wyciągnąć z jego doświadczeń.

Czytaj więcej: Napoje Aloe VeraPoznaj moc napojów Aloe Vera. Zapraszamy do zobaczenia filmu na temat napojów Aloe Vera.

 

Czytaj więcej: Pragnąć, wierzyć, działaćCzytałem niedawno wypowiedź amerykańskich Dystrybutorów, którzy podzielili się mottem, jakim kierują się budując biznes Forever: pragnąć, wierzyć, działać. Zachwyciła mnie prostota i niesamowita trafność tego hasła. W tych trzech słowach zawiera się istota pracy dystrybutorskiej i elementy nieodzowne dla osiągnięcia sukcesu.

Czytaj więcej: Skupienie na celuDopiero co entuzjastycznie i dynamicznie wkraczaliśmy w Nowy Rok, a tu już mija jego pierwszy kwartał! Na samym początku roku wyznaczyliśmy sobie cele do osiągnięcia i teraz pracujemy nad ich realizacją.

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.