logo int.jpgInformacja prasowa na temat firmy Collagen Beauty. Gdyńska firma Collagen Beauty International proponuje dwie linie naturalnych kosmetyków:  COLLAGEN BEAUTY LINE i COLLAGEN BEAUTY PROFESSIONAL powstających z kolagenu pozyskiwanego ze skór ryb słodkowodnych.

Odżywcze preparaty na bazie kolagenu w widoczny sposób odmładzają, regenerują, nawilżają i wygładzają skórę, powodując że staje się jędrna, elastyczna i sprężysta.

Efekty kuracji kolagenem

Kolagen pozyskiwany z ryb po zastosowaniu na skórze tworzy siateczkę proteinową, która zatrzymuje zarówno wodę jak i substancje lipofilowe, co umożliwia ich selektywne uwalnianie. W ten sposób obniżona zostaje transepidermalna utrata wody, co powoduje, że skóra staje się bardziej gładka i delikatna. Mniejsze cząsteczki kolagenu, a także polipeptydy i aminokwasy zawarte w preparacie wnikają w głąb skóry, gdzie pobudzają komórki do produkcji własnego kolagenu.

Kurację kolagenem można przyrównać do wehikułu czasu, który zabiera nas kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lat wstecz. Efekty, jakie przynosi stosowanie kosmetyków Collagen Beauty stają się widoczne już po kilku dniach.  Oto one:

 1. Głęboko nawilżona i ujędrniona skóra
 2. Spowolniony proces starzenia skóry
 3. Regeneracja skóry i wyraźne jej odmłodzenie
 4. Wygładzenie zmarszczek oraz zapobieganie powstawaniu nowych
 5. Pielęgnacja skóry z trądzikiem młodzieńczym i różowatym
 6. Pielęgnacja skóry skłonnej do alergii
 7. Wygładzenie blizn
 8. Pielęgnacja skóry dotkniętej problemem żylaków i kruchych naczyń krwionośnych
 9. Pielęgnacja skóry po oparzeniach słonecznych lub solarium
 10. Regeneracja włosów i paznokci
 11. Pielęgnacja miejsc dotkniętych cellulitem
 12. Regeneracja ran i uszkodzeń skóry

Kolagen w gabinecie kosmetycznym

Collagen Beauty International jest jedyną w Polsce i na świecie firmą oferującą profesjonalną linię kosmetyczną COLLAGEN BEAUTY PROFESSIONAL, której kluczowym składnikiem jest kolagen pozyskiwany z ryb roślinożernych i słodkowodnych. Innowacyjne i unikalne formuły preparatów pobudzają wielofunkcyjną odbudowę skóry i w szybkim tempie poprawiają jej ogólną kondycję. W skład linii wchodzi Collagen Beauty Gel Mask – maseczka żelowa z kolagenem, Collagen Beauty Marigold 12 – krem z wyciągiem z nagietka oraz Collagen Beauty Massage Cream – krem do masażu z kolagenem.

Polska produkcja na światowym poziomie

Produkcja kosmetyków w pełni dostosowana jest do wymogów obowiązujących w Unii Europejskiej. Obok wielu certyfikatów i świadectw potwierdzających wysoką jakość produktów, firma wdrożyła system GMP – Dobra Praktyka Wytwarzania, który zapewnia wysoki standard higieniczny na każdym etapie produkcji.  

Więcej informacji na temat kosmetyków można znaleźć na stronie: www.collagen.pl

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.