Collagen Beauty

Polscy naukowcy opracowali rewolucyjną metodę na zatrzymanie młodości w skórze. Pozyskali z ryb słodkowodnych czysty kolagen,który spowalnia proces starzenia skóry i zapewnia jej jędrność, sprężystość i promienny wygląd. Zapraszamy do lektury artykułów dotyczących Collagen Beauty.

Czytaj więcej: BRUSSELS EUREKA 2006 dla Collagen Beauty InternationalŻele z kolagenem szlachetnym Collagen Beauty® otrzymały srebrny medal na 55-tej Światowej Wystawie Innowacji, Badań Naukowych i Nowoczesnej Technologii BRUSSELS EUREKA 2006! Jest to nagroda, którą otrzymują wyłącznie przełomowe odkrycia w dziedzinie nauki na skalę światową.

Czytaj więcej: Kwiecień 2005 - Kryształowa Wenus dla Collagen BeautyFirma Collagen Beauty International w kwietniu 2005 r. w konkursie na najlepszy produkt kosmetyczny otrzymała  pierwsze miejsce i Kryształową Wenus na międzynarodowych targach Beauty Fair – Targi Urody i Zdrowego Stylu Życia. Nagroda została przyznana za kosmetyki Collagen Beauty Line w kategorii „Najlepsze kosmetyki pielęgnacyjne”. Obecnie targi nazywają się "Targi Uroda i Estetyka". Najbliższa impreza targowa odbędzie się 20/21 listopada 2010 roku w Łodzi.

Czytaj więcej: Srebrna Pieczęć Natury dla Collagen BeautyW marcu 2005 r. firma Collagen Beauty International została wyróżniona za serię kosmetyków Collagen Beauty Line. Otrzymała Srebrną Pieczęć Natury za zajęcie drugiego miejsca w konkursie na najlepsze polskie kosmetyki naturalne. Konkurs organizowany jest co roku przez Centrum Kosmetyki i Promocji Zdrowia ESTETYKA.

Czytaj więcej: Kolagen wysoko przyswajalny - przełom w światowej kosmetologiiInformacja prasowa na temat firmy Collagen Beauty. Gdyńska firma Collagen Beauty International proponuje dwie linie naturalnych kosmetyków:  COLLAGEN BEAUTY LINE i COLLAGEN BEAUTY PROFESSIONAL powstających z kolagenu pozyskiwanego ze skór ryb słodkowodnych.

Odżywcze preparaty na bazie kolagenu w widoczny sposób odmładzają, regenerują, nawilżają i wygładzają skórę, powodując że staje się jędrna, elastyczna i sprężysta.

Czytaj więcej: PROFESSIONALISSIMUSW październiku 2004 roku firma Collagen Beauty International zajęła trzecie miejsce w plebiscycie na najlepszą polską firmę profesjonalną PROFESSIONALISSIMUS 2004. Nagroda została przyznana za nowatorską linię kosmetyków opartych na kolagenie z ryb słodkowodnych COLLAGEN BEAUTY LINE.

Firma Collagen Beauty opracowała COLLAGEN BEAUTY EYE CARE.
Informacja dotycząca produktu ze strony  www.collagenbeauty.com:
Czytaj więcej: COLLAGEN BEAUTY EYE CARECOLLAGEN BEAUTY EYE CARE
krem pod oczy
Jasność spojrzenia
Skóra wokół oczu jest wyjątkowo delikatna i dlatego wymaga specjalnego traktowania.

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.