AmwayCzerwiec 2011 był miesiącem, w którym całkowita sprzedaż Amway na świecie po raz pierwszy w historii osiągnęła poziom miliard dolarów! "Gigant sprzedaży bezpośredniej na dobrej drodze do osiągnięcia w kolejnym roku  rekordu sprzedaży" - ADA, Michigan, 13 lipca 2011 roku.

Amway, gigant sprzedaży bezpośredniej, w czerwcu  2011 roku odnotował  na świecie sprzedaż w wysokości 1 miliarda dolarów amerykańskich. Fakt przekroczenia poziom miliarda dolarów  sprzedaży w ciągu jednego miesiąca odnotowujemy po raz pierwszy w 52-letniej historii firmy.

Ogólnie poziom sprzedaży wzrasta na przeważającej większości rynków Amway, które na świecie obejmują ponad 80 krajów i terytoriów.

Alticor Inc. (firma-matka Amway) ogłosił informację o wynikach sprzedaży, która w 2010 roku osiągnęła poziom 9,2 miliarda dolarów amerykańskich, co przekłada się na wzrost na poziomie 9,5 procent w porównaniu do 8,4 miliarda dolarów w 2009 roku. Jest to dziesiąty z kolei rok, w którym Amway odnotowuje wzrost na przestrzeni ostatnich jedenastu lat.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.