Telemarketing

Telemarketing. Jeszcze kilka lat temu ledwie raczkujący, w tym momencie ta forma sprzedaży, dynamicznie rozwija się na polskim rynku. Firmy zauważyły, że bezpośredni kontakt z klientem to droga metoda sprzedaży. Zwłaszcza, gdy produkt jest tani. Szybszym i tańszym sposobem pozyskania klienta jest dla nich telemarketing, który jest jedną z form sprzedaży bezpośredniej. Według badań dotyczących skuteczności sprzedaży na całym świecie działania telemarketingowe są najefektywniejszą metoda dotarcia do potencjalnego klienta.
Obecnie powstaje coraz więcej centrów marketingowych typu Call Center.
Jakie produkty takie centra sprzedają? Różnorodność jest oszałamiająca. Począwszy od produktów tradycyjnych, czyli książek i atlasów,  przez artykuły z serii bdsm, skończywszy na usługach nowych technologii.
Telemarketing oczywiście nie wyprze sprzedaży tradycyjnej, stał się jednak już znaczącym elementem w strategii rozwoju firm.

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.