e-Business

Rozwój usługi faksu internetowego spowodował, że również w Polsce taki sposób działań marketingowych jest coraz popularniejszy. Faks Mailing ( fax mailing, faxmailing, faxing ), tak jak i mailing tradycyjny ma za zadanie sprzedawać jakąś usługę lub produkt, może też kreować wizerunek firmy, czy marki. W swoich działaniach nie należy lekceważyć również takiej formy marketingu. Koszt dotarcia do klienta w tym przypadku jest znacznie niższy, niż wysłanie oferty w tradycyjny sposób. 99% firm korzysta z aparatów faksowych, a dzięki nowoczesnym technologiom można w ten sposób wysłać nawet 12 tys. faksów w ciągu 24 godzin.

Cały tradycyjny kanał sprzedaży bezpośredniej do niedawna postrzegany był przez pryzmat poczty bezpośredniej, później zaczęto dostrzegać znaczenie telemarketingu. W chwili obecnej bardzo popularny jest e-mailing. Każdego dnia dziesiątki e-maili lawinowo zapełniają nasze skrzynki.

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.