Formalne

Czytaj więcej: Instytut Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk nowym klientem agencji Point of View„Klasa czy plemię?” – ISP PAN zbada z pomocą internetu czy możemy dziś w Polsce mówić o podziałach klasowych, a jeśli tak, to o jakich. Projekt w sieci, którego osią jest ankieta „Moje miejsce w społeczeństwie” - po wygraniu konkursu ofert - przygotowała agencja kreatywna Point of View (PoV sp. z o.o.), partnerem medialnym akcji została „Rzeczpospolita”.

Czytając, przeglądając czy używając Serwisy internetowe wydawane przez nas akceptujesz zasady zawarte w niniejszej Polityce Prywatności. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę, która w jakikolwiek sposób korzysta z naszych Serwisów obowiązuje aktualna Polityka Prywatności.

Patronat Medialny

Portal Ona24.eu promuje ciekawe targi, konferencje, sympozja i szkolenia. Informujemy o nich w sekcji Events oraz w artykułach zapowiadających wydarzenie. Przedstawiamy również  relacje z tych wydarzeń.

Reklama w Portalu Ona24.eu

Rekalma w portalu Ona24.eu to możliwość precyzyjnego dotarcia do społeczności interesującej się marketingiem, reklamą, PR oraz MLM. Dzięki ściśle określonej grupie docelowej uzyskujecie Państwo doskonały kanał reklamowy. Zapraszamy do korzystania z reklamy w serwisie.

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: https://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.