Artykuł Dla mocnych włosów i pięknej cery napisany przez dnia 31 marzec 2011.

Wyciąg ze skrzypu i pokrzywy FORTEWyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy FORTE - Dla mocnych włosów i pięknej cery. Przetłuszczające się włosy, rozdwajające końcówki? Łamliwe paznokcie? Matowa cera? To wszystko może oznaczać niedobór krzemu i witamin wpływających na wygląd i samopoczucie. Sięgnij po Wyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy forte, aby uzupełnić te braki i poprawić kondycję organizmu.

Teraz preparat ma ulepszoną formułę – 50% więcej skrzypu oraz dodatek kwasu foliowego, odpowiedzialnego za utrzymanie struktury DNA komórek. Dzięki formule kapsułek preparat jest szybko wchłaniany przez organizm.
Zawarte w preparacie ekstrakty ze skrzypu polnego i pokrzywy dzięki dużej zawartości dobroczynnych dla naszego organizmu związków krzemu wzmacniają włosy, hamując jednocześnie ich wypadanie. Regenerują łamliwe paznokcie, a obecność w preparacie kompleksu witamin A, C, E oraz B1, B2 i B6 poprawia i uelastycznia skórę. Ponadto obecne w Wyciągu ze skrzypu polnego i pokrzywy forte związki krzemu działają przeciwzapalnie, przeciwtrądzikowo, a także chronią lipidy warstwy rogowej naskórka przed utlenianiem. Pobudzają przemianę materii, uzupełniając dietę w witaminy, minerały i błonnik.

Dzięki zawartości związków krzemu skrzyp ma duże znaczenie w procesach regeneracyjnych, wpływa na metabolizm kolagenu, a więc na gojenie się ran i odbudowę kości. Skrzyp opóźnia także procesy starzenia się.
Pokrzywa dostarczając organizmowi witamin i soli mineralnych, wzmacnia komórki skóry i przywraca jej świeży wygląd. Chroni również przed łupieżem i wypadaniem włosów. Dzięki obecnym w preparacie składnikom mineralnym i witaminom znika skłonność do nadmiernego rogowacenia naskórka i łojotoku, zwiększa się ilość kolagenu w skórze, co nadaje jej sprężystość i elastyczność.

Ponieważ skrzyp zwiększa ilość wydalanego moczu, preparat działa lekko moczopędnie, usuwając z tkanek nadmiar wody oraz szkodliwe produkty przemiany materii. Obecny w tabletkach błonnik poprawia przemianę materii, perystaltykę jelit i zabezpiecza przed przyrostem wagi.

Wyciąg ze skrzypu polnego i pokrzywy forte należy stosować dwa razy dziennie po jednej kapsułce, po posiłku, obficie popijając wodą. Preparat jest dostępny bez recepty w aptekach i sklepach zielarskich. Jedno opakowanie zawiera 100 kapsułek i kosztuje około 17 złotych.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Ona24.eu - All rights reserved.