Polacy coraz bardziej romantyczni!

Polecamy

Polacy coraz bardziej romantyczni!

Najbardziej romantyczny alkohol to szampan, a na kolację we dwoje panowie powinni założyć smoking-tak wynika z ostatnich badań. To ważna wskazówka dla mężczyzn przed Dniem Kobiet.

obrazekPrzez ostatnie 3 miesiące goście Pałacu w Paszkówce wypełniali ankiety dotyczące ich romantyzmu. Pytani byli m.in. jaki taniec według nich jest najbardziej romantyczny. Większość wskazała rumbę, bo aż 49% ankietowanych. Tuz za nią uklasował  się zwykły "taniec przytulaniec"(30%). 11 procent wskazało na styl tango, najmniej zaś zaznaczyło twista.

Goście wybierali także najbardziej romantyczny strój i tutaj wygrał smoking oraz suknia wieczorowa, twierdzi tak 60 procent. Drugą najliczniej zaznaczaną odpowiedzą było "a  po co nam ubranie...". Najrzadziej ankietowani zaznaczali "coś wygodnego" lub "ubranie codzienne".

Szampan i czerwone wino są zdecydowanymi faworytami jeśli chodzi o alkohol spożywany w czasie romantycznych chwil. Ale wśród odpowiedzi padło także piwko i dobre drinki.

W Paszkówce pytano także o limit kilometrów jaki byłabyś/byłbyś w stanie pokonać dla ukochanej osoby. I tutaj respondenci najczęściej (72%) zaznaczyli 200 kilometrów. Na drugim miejscu znalazła się deklaracja o braku limitu kilometrów.

Co ciekawe według wielu ekspertów Polacy są coraz bardziej romantyczni. Wierzą w miłość i szukają okazji do jej okazywania-często w nietypowy sposób. Oświadczyny na bilbordach już nikogo nie szokują. Nieodłącznym elementem kojarzącym się z romantycznością są hotele. Młodzi szukają także coraz częściej cichych, spokojnych miejsc, gdzie nikt nie będzie im zwracał uwagi kiedy będą np. całowali się. Czego nie wypada robić w dużych hotelach sieciowych. Na szczęście są miejsca, gdzie i takie osoby znajdą ukojenie.

- U nas zakochani są w domu. U nas zakochani są normalnymi ludźmi. Zakochani, zapatrzeni w siebie zapominają co zostawili za sobą- mówi Jan Oleksy, właściciel Paszkówki, który od wielu lat organizuje z powodzeniem Romantyczne Weekendy. To Romantyczny Weekend, w którym zakochani nie tylko jedzą wspólnie kolację, ale kąpią się w kozim mleku, czy masują się gorącymi kąpielami-dodaje Oleksy.

 

REKLAMA


Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Szczególnie polecamy

Firma macierzysta dla Amway wygenerowała w 2012 roku sprzedaż na poziomie 11,3 miliarda USD

Lider branży sprzedaży bezpośredniej odnotowuje wzrost już siódmy rok z rzędu.

 
Pinterest marketing - jak przypinać, żeby chcieli nas przepiąć?

Pinterest marketing - jak przypinać, żeby chcieli nas przepiąć?Ponad 360 000 unikalnych użytkowników we wrześniu Prawie 2% zasięgu (Megapanel PBI/Gemius)

Pinterest wystartował w marcu 2010. W sierpniu 2011 trafił na listę "50 Best Websites of 2011" magazynu Time. W grudniu 2011 trafił na listę 10 największych sieci społecznościowych, generując ponad 11 mln odwiedzin w tygodniu (Hitwise). W styczniu 2012 ComScore podał, że Pinterest miał 11,7 mln unikalnych użytkowników. Jest pierwszą stroną, która przekroczyła liczbę 10 mln użytkowników w tak krótkim czasie. Dla porównania, w maju ubiegłego roku witryna odnotowała około 400 tys. wejść z komputerów znajdujących się na terenie USA. Jak podaje TechCrunch serwis generuje więcej ruchu na witryny docelowe niż YouTube, Google+ i LinkedIn razem wzięte.

Założenie było proste – Pinterest to wirtualny organizer, do którego możemy „przyczepiać" zdjęcia i video znalezione w sieci oraz kategoryzować je w dogodny dla nas sposób. Bardzo szybko okazało się, że takie rozwiązanie daje ogromny potencjał komunikacyjny nie tylko dla prywatnych użytkowników... Marki szybko i odważnie sięgnęły po Pinterest i zdefiniowały dzięki niemu swoją strategię obrazkową. Obecnie działania marketingowe w serwisie Pinterest stały się normą. Marketerzy używają platformy zarówno w celach wizerunkowych, jak i sprzedażowych.

Chcąc nie chcąc trzeba pogodzić się z faktem, że Pinterest nazywany jest trzecią najważniejszą siecią społecznościową w USA, a moda na tą społecznościówkę może się nie okazać chwilowa. Warto już dziś zastanowić się nad strategią obrazkową swojej marki i wiedzieć, co chciałoby się przy jej pomocy opowiadać.

Pinterest marketing - jak przypinać, żeby chcieli nas przepiąć?

Szkolenie prowadzi Dominika Dworak – ekspert w dziedzinie Social Media Marketingu.

Cel szkolenia:

Szkolenie pozwala zrozumieć istotę komunikacji z wykorzystaniem platformy Pinterest. Dzięki wykładom i praktycznym ćwiczeniom uczestnicy szkolenia będą potrafili zdefiniować strategię obrazkową swojego brandu, niezbędną do prowadzenia skutecznych działań w serwisie Pinterest.

Weź udział w konkursie i zgarnij darmowe wejściówki i zniżki na szkolenie. Odpowiedz na pytanie „Jak będą wyglądały media społecznościowe w 2015r.?”. Odpowiedź prześlij do 15 lutego na adres kamila.gut@multitrain.pl.

 
Skuteczny m-biznes - nowoczesne wsparcie sprzedaży z wykorzystaniem rynku nowych mediów i technologii

Skuteczny m-biznes - nowoczesne wsparcie sprzedaży z wykorzystaniem rynku nowych mediów i technologii
12.04.2013r., Warszawa

Zapraszamy do udziału w nowatorskim szkoleniu SKUTECZNY M-BIZNES. Połączenie elementów nowoczesnej wiedzy biznesowej i wiedzy z zakresu praktycznego wykorzystania rynku nowych mediów i technologii.

M-BIZNES
W trakcie szkolenia, uczestnicy poznają specyfikę funkcjonowania w nowoczesnym, multimedialnym otoczeniu biznesowym. Nauczą się jak komercyjnie wykorzystać potencjał kampanii SMS, rynku nowych mediów i portali społecznościowych (na bazie rynkowych business cases). Uczestnicy poznają w praktyce tajniki nowoczesnego marketingu i zagadnienia z zakresu PR/ promocji/ reklamy. Przedstawimy najnowsze trendy:

 • Aplikacje mobilne
 • Mobile video
 • Social media
 • Web 2.0

Cele szkolenia:

 • Edukacja w zakresie osiągnięcia przewagi konkurencyjnej
 • Pozyskanie wiedzy z tematyki nowych mediów i technologii
 • Nauka tajników skutecznej komunikacji multimedialnej
 • Poznanie specyfiki funkcjonowania w nowoczesnym, multimedialnym otoczeniu biznesowym
 • Mobilne kampanie marketingowe w praktyce
 • Nauka wykorzystania potencjału portali społecznościowych
 • Zagadnienia: E-PR/ promocja/ reklama – wdrożenie w strategii firmy
 • Zdobycie niezbędnych w nowoczesnym środowisku umiejętności biznesowych

 

Moduły szkolenia:

 1. Określenie wizerunku i otoczenia biznesowego firmy w nawiązaniu do nowoczesnych trendów marketingu multimedialnego
 2. Wprowadzenie do rynku nowych mediów, wdrożenia w strategii firmy marketingowej kampanii SMS/ MMS/ WAP…
 3. Poznanie potencjału mediów społecznościowych: Facebook, YouTube…
 4. Technologie WEB 2.0 i MOBILE 2.0
 5. Nowoczesne narzędzia i technologie
 6. PR/ Promocja/ Reklama w budowaniu przewagi konkurencyjnej, szczegółowy program->

 

Promocja do 30 marca. Koszt udziału jednej osoby to tylko 699zł+VAT. Rejestracja->

 

Weź udział w konkursie i zgranij darmowe wejściówki i zaniżki na szkolenia. Konkurs->

 

Podobne artykuły

Free Joomla Templates by JoomlaShine.com
1