Artykuł Medal Polskiej Przedsiębiorczości 2016 napisany przez Medal Polskiej Przedsiębiorczości dnia 09 marzec 2016.

b_200_150_16777215_00_images_stories_PR_M-P-P_MEDAL_ZŁOTY_bez_roku_5_gwiazdek_maly.jpgMedal Polskiej Przedsiębiorczości to instytucja marketingowa, która nadzoruje wyróżnienia obejmujące cały kraj. Założeniem naszego programu jest wyłonienie najlepszych firm w Polsce, zarówno wśród największych, jak i małych rodzinnych przedsiębiorców. Nie zapominamy, że to właśnie oni stanowią filar polskiej gospodarki. Medal Polskiej Przedsiębiorczości przyznawany jest w kategoriach Firma Roku oraz Marka Roku.

 

b_700_311_16777215_00_images_stories_PR_M-P-P_podzial.jpg

Program wyróżniający Godłem Firma Roku zwraca uwagę na działalność o zasięgu lokalnym/regionalnym oraz ogólnopolskim. Tytuł nadawany jest w ramach ogólnopolskiego konkursu. Założeniem naszym jest promowanie dynamicznych, aktywnych przedsiębiorstw, banków, instytucji cieszących się uznaniem konsumentów, firm współpracujących, samorządów terytorialnych.

Marka Roku to plebiscyt oparty na ogólnopolskiej ankiecie lub wizytacjach pozwalających wyłonić najpopularniejsze marki na rynku.  Jest to wyróżnienie potwierdzające jakość produktu jak i szczególną pozycję marki wśród konsumentów. Certyfikat ten jest przyznawany w ramach konkursu o Medal Polskiej Przedsiębiorczości.

Medal Polskiej Przedsiębiorczości

Przy ocenie zgłoszeń uwzględniane są dotychczasowe certyfikaty i wyróżnienia potwierdzające poziom metod zarządzania i kontroli jakości oraz wytwarzanych produktów i świadczonych usług. Jednym z najważniejszych elementów przy ocenie przedsiębiorstwa jest opinia środowiska oraz tradycje firmy.

Medal Polskiej Przedsiębiorczości

Pomagamy sięgać wyżej, jeżeli chcesz poznać sszczegóły udziału w programie zapraszmy do kontaku.

TEL/FAKS: (22) 218-94-43
tel kom: 606-857-400
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.m-p-p.pl


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: http://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.