Artykuł Soraya stawia wyzwanie napisany przez IPG Mediabrands dnia 25 kwiecień 2017.

#sorayabodychallengeRuszyła akcja #sorayabodychallenge, w której marka Soraya angażuje społeczność do dzielenia się lifehackami na piękną sylwetkę bez cellulitu. Za przygotowanie i realizację projektu odpowiadają The Digitals, dom mediowy UM (grupa IPG Mediabrands) oraz Mediabrands Social.

Marka Soraya (Orkla Care S.A.) rozpoczęła akcję promocyjną, wspierającą nowe produkty w znanej linii kosmetyków do specjalistycznej pielęgnacji ciała Soraya Body Diet 24 – Antycellulit Antyglikacja.. Projekt realizowany jest pod hasłem #sorayabodychallenge i jego celem jest zachęcenie konsumentki do stosowania produktów Soraya BodyDiet24 szczególnie nowych produktów  Antycellulit Antyglikacja. Do udziału w tej akcji zaproszono dwie youtuberki: Andziaks i The Oleskaa, które wspierają wyzwanie #sorayabodychallenge i podają swoje lifehacki na walkę z cellulitem.

Akcja #sorayabodychallenge wspierana jest kampanią reklamową, za której przygotowanie i realizację odpowiadają: agencja The Digitals, dom mediowy UM (grupa IPG Mediabrands) oraz Mediabrands Social.

W ramach działań niestandardowych Soraya realizuje konkurs, w którym zachęca kobiety do wrzucaniu swoich lifehacków (wypróbowanych sposobów, które w połączeniu ze skutecznością produktów Soraya Body Diet 24 Antycellulit Antyglikacja, pomogą zredukować cellulit i ujędrnić ciało) do serwisów socialmediowych w postaci zdjęć (lifehack&opakowanie Soraya BodyDiet24) razem z hashtagiem #SorayaBodyChallenge). Główną nagrodą w konkursie będzie profesjonalna sesja w magazynie „Avanti”.

Kampania internetowa ma charakter zasięgowy i obejmuje takie m.in. serwisy jak: Player.pl, Gazeta, Onet oraz radio OpenFM. Wykorzystano formaty display oraz video.
Akcja reklamowa prowadzona jest także w kilkunastu wybranych tytułach prasowych (m.in. „Gala”, „Glamour”, „Wysokie Obcasy”, „Party”, „Be Active”.

Działania reklamowe potrwają do końca czerwca br.  Wartość budżetu nie została podana.

Dom mediowy UM należy do międzynarodowej sieci IPG Mediabrands; UM całościowo planuje i realizuje proces komunikacji mediowej wraz z dedykowanymi jednostkami specjalistycznymi: Mediabrands Studios (branded content), Reprise Media (SEM/SEO, afiliacje, mobile performance), Mediabrands Analytics (modelowanie atrybucyjne i ekonometryczne ), Mediabrands Social (content&paid). Więcej informacji na stronie: www.universalmccann.pl. Wśród klientów UM są m.in.: Johnson & Johnson, Grupa Allegro, Grupa Bakoma, Media Saturn Holding, Colian.

 

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: http://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Ona24.eu - All rights reserved.