Artykuł Włoskie wafelki Loacker nareszcie dostępne w Polsce napisany przez FLY PR dnia 17 luty 2017.

Absolutna nowość na rynku! Wyjątkowe, włoskie wafelki Loacker (chocolate, dark chocolate, hazelnut, milk vanilla) nareszcie w Polsce. Niestandardowa kruchość, skład oparty wyłącznie o naturalne produkty i rodzinne przywiązanie do tradycji i wysokiej jakości. Tak pokrótce opisać można wafelki Loacker. Ich smakiem cieszą się fani słodkości w stu krajach, na pięciu kontynentach. Od marca 2016 również w Polsce.

 


„Oferujemy ludziom na całym świecie przyjemność czystej i zdrowej naturalnej dobroci.”

Loacker - Słodycz inna niż wszystkie

b_200_150_16777215_00_images_stories_PR_fly_pr_share_logo.jpgZnane na całym świecie i zupełnie wyjątkowe wafelki Loacker o smakach: chocolate, dark chocolate, hazelnut, milk vanilla; od prawie stu lat podbijają serca wielbicieli nietuzinkowych łakoci.  Wyróżniają je przede wszystkim niezwykła chrupkość, którą uzupełnia aksamitne nadzienie o delikatnym smaku. Sekretem kruchości wafelków jest blisko stuletnia receptura, oparta jedynie na naturalnych składnikach najwyższej jakości oraz poszanowanie środowiska naturalnego. Waflowe kanapki Loacker Sandwich powstają w sercu Alp, w otoczeniu nieskazitelnie czystej przyrody Dolomitów.

Włoskie orzechy laskowe (hazelnut), naturalna wanilia Bourbon (milk vanilla), prawdziwa czekolada (chocolate i dark chocolate), mleko oraz świeża, górska woda są gwarancją niezwykłej delikatności, świeżości i chrupkości wafelków Loacker. Nie znajdziesz w nich barwników, konserwantów, tłuszczy utwardzonych (trans), genetycznie modyfikowanych składników i oleju palmowego. Dlatego możesz się nimi delektować bez wyrzeczeń.

Niezwykła forma podzielona na 9 mini wafelków sprawia, że doskonałym smakiem wafelków Loacker możemy cieszyć się również w szerszym gronie.

Wafelki marki Loacker (waga: 25 g):

Loacker - wafelki czekolada (chocolate)

Loacker - wafelki czekolada (chocolate)

Loacker - wafelki gorzka czekolada (dark chocolate)

Loacker - wafelki gorzka czekolada (dark chocolate)

Loacker - wafelki orzech laskowy (hazelnut)

Loacker - wafelki orzech laskowy (hazelnut)

Loacker - wafelki mleczno-waniliowe (milk vanilla)

Loacker - wafelki mleczno-waniliowe (milk vanilla)

 


Przypisy

  1. Chocolate Slim – na nadwagę: https://eco-supplements.com/pl/odchudzanie/chocolateslim-na-nadwage-cellulit-i-tradzik/.
  2. Index Food - Dystrybutor produktów śródziemnomorskich i słodyczy: http://indexfood.pl/.
  3. Index Food - Kuchnia Włoska : https://www.facebook.com/kuchnia.wloska.

Z artykułem tym powiązane są następujące tagi (słowa kluczowe):


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: http://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.