Artykuł Acanthus Aureus za najlepszy projekt stoiska dla firmy Mebin napisany przez AFIR dnia 16 marzec 2016.

Acanthus Aureus za najlepszy projekt stoiska dla firmy MebinJuż po raz kolejny podczas Targów Meble Polska w Poznaniu firma Mebin otrzymała wyróżnienie Acanthus Aureus za projekt stoiska targowego. Jak co roku, tegoroczne Targi stały się również doskonałą okazją do zaprezentowania najnowszych kolekcji firmy, a także bezpośrednich spotkań z potencjalnymi klientami i liderami z branży.

Targi Meble Polska to największe biznesowe spotkanie branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. Dla wystawców są doskonałą okazją do zaprezentowania nowości rynkowych, innowacyjnych rozwiązań i modnego wzornictwa, zwiedzającym zaś umożliwiają zaznajomienie się z najnowszymi trendami w meblarstwie. Podczas Targów Meble Polska 2016 swoją ofertę zaprezentowało blisko 260 firm pochodzących z 12 krajów. Firma Mebin na efektownie zaaranżowanej powierzchni wystawienniczej przygotowała dla zwiedzających nowości – nowoczesne kolekcje: Sempre, meble z udziałem litego drewna dębowego i okleiny dębowej występujące w dwóch wersjach kolorystycznych: rustikal i brąz antyczny i elegancką Diunę, w wybarwieniu venge oraz stylową, pełną finezji Wiktorię w kolorze bieli oraz venge patyna.

Wyróżnienie Acanthus Aureus od 2003 otrzymują najlepsze rozwiązania architektoniczne i graficzne, sprzyjające bezpośredniej komunikacji z klientem i podkreślające wizerunek firmy, która podczas Targów prezentuje swoją ofertę. Nagradzane są stoiska najlepiej zaprojektowane i przygotowane do realizacji strategii marketingowej firmy.

Acanthus Aureus za najlepszy projekt stoiska dla firmy Mebin Acanthus Aureus za najlepszy projekt stoiska dla firmy Mebin Acanthus Aureus za najlepszy projekt stoiska dla firmy Mebin
Acanthus Aureus za najlepszy projekt stoiska dla firmy Mebin Acanthus Aureus za najlepszy projekt stoiska dla firmy Mebin  

 

Statuetkę Złotego Akanta firma Mebin otrzymała już po raz trzeci (poprzednio w 2014 i w 2015 roku). Ta zaszczytna nagroda jest świadectwem dbałości o wizerunek firmy, doceniania faktu, iż obok atrakcyjnej oferty niezwykle istotna jest forma jej zaprezentowania. Dlatego otrzymana już po raz trzeci cieszy ogromnie i jest wspaniałą prognozą dla firmy na lata następne.


Przeczytaj także:

Polecane serwisy

Zaparaszamy do odwiedzenia strony z suplementami diety: http://eco-supplements.com/pl/, oraz z suplementami diety na odchudzanie: http://www.konsultantka.com.pl/. Znajdziecie tam rzetelne opisy wybranych suplementów takich jak krople na odchudzanie Eco Slim, koktajl Chocolate Slim, preparaty Ultra Slim czy Therma Cuts.

Warto przeczytać

Zobacz też

Szukaj

Ona24.eu - All rights reserved.